• Sport
  • Junioři HHK nastříleli Strakonicím pět gólů. brankář HHK Míra Pestr si vychytal čisté konto

Hokej24. 11. 2018 – sobota – junioři
HHK VM – HC Strakonice 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Góly a asistence HHK: 00.36 Úlovec (Dundálek, Bednář P.), 20:30 Bednář P. (Úlovec), 25:47 Dundálek (Bednář P., Karásek), 41:07 Doležal (Bednář D.), 43:39 Havliš (Šandera).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Juda P.) – Karásek, Burian, Škrdlová, Doležal, Kameník – Dundálek, Bednář P., Úlovec – Šandera, Havliš, Bednář D. – Makovička, Klár, Procházka – Zacha, Strádal. Rozhodčí: Brýdl – Havelka, Kouba. Vyloučení: 6:4, navíc: Burian M. (HHK) – 10 minut osobní trest za vražení. Využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:32 (12:14, 10:7, 7:11). Diváci: 30.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání sehráli junioři na domácím hřišti. Soupeřem byly Strakonice, které uzavírají tabulku naší skupiny. My jsme chtěli navázat na minulé výhry, do utkání jsme vstoupili s ofenzivní taktikou, důrazné napadání ve dvou útočnících, což se nám docela dařilo a hlavně začátky třetin, kdy jsme v prvních minutách každé třetiny vstřelili branku. Výborně zachytal Míra Pestr, který vychytal první nulu. Dařilo se všem hráčům, kteří do utkání nastoupili. Tohoto vítězství si cením více než minulého dvouciferného, protože se nám podařilo udržet poprvé v sezoně čisté konto. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za předvedený výkon a doufám, že to přeneseme i na led první Chotěboře.
Ostatní výsledky pátého kola: HC Chotěboř – HC DDM České Budějovice 2:1, HC LM Pelhřimov – HC Hlinsko 4:3.

Žáci HHK naplno bodovali v utkáních proti Horácké Slavii Třebíč

24. 11. 2018 – sobota – starší žáci
HHK VM – SK HS Třebíč 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Góly a asistence HHK: 19:44 Jašek (Bíbr), 21:12 Bíbr, 34:57 Modl (Krejčí, Vrzal), 41:45 Karmazín P. (Vrzal). Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Musil, Vejmola, Hammer, Krejčí, Jurný – Jašek, Strnad J., Němec – Bíbr, Katolický Š., Karmazín P. – Vrzal, Katolický M., Modl. Rozhodčí: Kučera – Tichý, Strádal. Vyloučení: 2:2, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 44.
Ostatní výsledky desátého kola: TJ Náměšť n. O. – BK Havlíčkův Brod 3:27, HC LM Pelhřimov – BK Zubři Bystřice n. P. 4:5, HC Ledeč n. S. – SKLH Žďár n. S. odloženo.
Ostatní výsledky jedenáctého kola: TJ Náměšť n. O. – BK Zubři Bystřice n. P. 3:13, BK Havlíčkův Brod – HC Dukla Jihlava 5:4, SK HS Třebíč – HC LM Pelhřimov 5:0, SKLH Žďár n. S. – HHK Velké Meziříčí odloženo.
24. 11. 2018 – sobota – mladší žáci
HHK VM – SK HS Třebíč 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
Góly a asistence HHK: 09:35 Zeman (Ostrý), 24:16 Černá, 26:05 Černá, 46:04 Černá (Mátl), 52:11 Zeman. Sestava HHK Velké Meziříčí: Brož (Antalík) – Karmazín L., Navrátil, Černá, Nesvadba, Doležal, Caha – Ostrý, Mátl, Čížek – Zeman, Rašovský, Petrčka – Pavelka, Pavlidis. Rozhodčí: Tichý, Strádal. Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, v oslabení: 1:0. Diváci: 49.
Ostatní výsledky desátého kola: HC Světlá n. S. – BK Havlíčkův Brod 10:5, HC LM Pelhřimov – BK Bystřice n. P. 11:4, HC Ledeč n. S. – SKLH Žďár n. S. 3:20.
25. 11. 2018 – neděle – mladší žáci
SKLH Žďár n. Sázavou – HHK VM 10:2 (5:1, 4:0, 1:1)
Góly a asistence HHK: 11:15 Mátl (Petrčka), 47:55 Zeman. Sestava HHK Velké Meziříčí: Antalík (Brož) – Karmazín L., Navrátil, Černá, Caha, Doležal, Nesvadba – Ostrý, Mátl, Zeman – Rašovský, Matuszek, Petrčka – Pavelka, Pavlidis. Rozhodčí: Fiksa, Kašpar. Vyloučení: 3:3, využití: 0:0, v oslabení: 1:0. Diváci: 40.
Ostatní výsledky jedenáctého kola: SK HS Třebíč – HC LM Pelhřimov 6:6, HC Světlá n. S. – BK Zubři Bystřice n. P. 16:1, BK Havlíčkův Brod – HC Dukla Jihlava 5:11.
Program mládeže na tento týden:
Sobota 1. 12. HHK VM mladší žáci – HC Ledeč n. S., začátek utkání v 9.15 (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 1. 12. HHK VM starší žáci – HC Ledeč n. S., začátek utkání v 11.15 (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 1. 12. HC Chotěboř – HHK VM junioři, začátek utkání v 17.00 (zimní stadion Chotěboř)