HHK „B“ tým

HokejHokej B – 10. kolo
HHK VM „B" – HC Spartak Bíteš „B" 5 : 2 (1 : 0, 2 : 1, 2 : 1)
Rozhodčí : Fiksa – Krátký, Balcar. Diváků : 68.
Branky : 1. Smejkal (Šoukal, Štěpánek), 36. Kudláček J. (Střecha L.), 39. Štěpánek (Střecha L., Kudláček J.), 48. Smejkal (Bradáč, Frühauf), 49. Chlubna (Frühauf) – 32. Odvářka (Budín, Dvořák), 43. Marek. Poměr střel : 39 : 25. Vyloučení : 5 : 3. Využití : 1 : 1. Oslabení : 0 : 0

V.M. „B" : Šeba (Hladík) – Kučera,Střecha Libor – Peterka, Bradáč – Smažil,Burian Martin – Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal – Chlubna, Frühauf, Smejkal – Tichý,Barák,Vrána
V.B. „B": Loukota Jan (Škoda Miroslav) – Škoda Jiří, Budín, Burian Pavel, Dvořák, Komínek David, Nič, Zelinka, Urbánek, Odvářka Fischer Tomáš, Frantl, Marek, Fischer Ondřej
Domácí šli do vedení už v první minutě. Postaral se o to Smejkal po přihrávkách Šoukala a Štěpánka. Do konce třetiny se pak hrál jen málo pohledný hokej se spoustou nepřesností na obou stranách. Hosté napadali rozehrávku HHK už v jejím zárodku a když k tomu přidali svoji tradiční bojovnost, tak měli meziříčští se svými kombinacemi značné problémy. Ani Bíteš v útoku nic nevymyslela a tak to zůstalo po úvodní části 1 : 0.
Nic podstatného se nedělo až do 32. minuty. V ní se podařilo Spartaku využít přesilovku zásluhou Odvářky po asistencích Budína a Dvořáka. O čtyři minuty později na to odpověděli domácí při stejné výhodě. Po chytré přihrávce Libora Střechy zasunul do prázdné brány Jiří Kudláček. Stejní hráči měli podíl i na třetím gólu. Svými nahrávkami vyslali do nájezdu Štěpánka, jenž minutu před koncem upravil na 3 : 1.
Po třech minutách závěrečné třetiny snížil po samostatné akci na rozdíl jediné branky Marek.Žádné drama ale hráči HHK nepřipustili.Dvěma slepenými góly před polovinou třetí části rozhodli o výsledku utkání. Nejprve Smejkal dorazil střelu Bradáče od modré na níž mu „nabil" Frühauf. A Aleš Frühauf byl i u pátého úspěchu HHK. Tentokrát vyzval ke skórování Chlubnu,který ve 49. minutě uzavřel stav zápasu. V poslední desetiminutovce měli ještě bítešští výhodu dvou přesilových her, ale přes pozornou obranu domácích hokejistů se už neprosadili.
Další výsledek:
Zastávka – Bystřice 8 : 5. Náměšť – volno. Další zápas odehrajeme až po Novém roce v sobotu 5. 1. 2019, kdy od 17.30 hodin hostíme tým Zastávky. V posledním letošním kole máme volno.