Góly a asistence HHK: 38:01 Karásek, 51:06 Burian M. (Bednář D.).

Sestava HHK Velké Meziříčí:
Pestr (Juda P.) – Pacalová, Karásek, Kameník, Doležal, Burian M., Kuřátko – Bednář D., Bednář P., Bartoš – Šandera, Havliš, Procházka – Strádal, Klár, Bartošek – Zacha.
Rozhodčí: Tasch – Havel, Pipková.
Vyloučení: 5:4, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:24 (10:8, 11:6, 14:10). Diváci: 74.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: vánoční pauza nám spíš ublížila. Někteří hráči skoro netrénovali, rozpadla se nám první lajna a tak jsme jeli na první letošní zápas v pozměněné sestavě. Příležitost dostali všichni hráči. Do branky se postavil Míra Pestr. Ivoš Svoboda jel na mistrák do Kroměříže s Ačkem. První třetina se nám vůbec nevydařila a po hrubých školáckých chybách zkušených hráčů jsme prohrávali 3:0. Obraz hry se změnil v obou následujících třetinách, kdy jsme se dostali do spousty šancí, ale vstřelili jsme jen dva góly. Soupeř v závěrečné power play pečetil vítězství do prázdné branky. S výsledkem ani hrou v první třetině nemohu být spokojen a je potřeba si uvědomit, že zápas se musí hrát na doraz celých 60 minut. Někteří hráči si musí uvědomit, že bez tréninku nelze zápasy zvládat, jak po kondiční stránce, tak i po sehranosti jednotlivých formací.
Ostatní výsledky desátého kola: HC Slavoj Český Krumlov – HC Chotěboř 5:4SN, HC DDM České Budějovice – HC Strakonice 2:4.
STARŠÍ ŽÁCI SI Z JIHLAVY DOVEZLI VELMI CENNÝ BOD ZA REMÍZU
06.01.2019 – neděle – starší žáci
HC Dukla Jihlava – HHK VM 3:3 (2:1, 0:0, 1:2)
Góly a asistence HHK: 00:25 Katolický M. (Modl), 46:50 Modl, 51:54 Modl (Katolický M.).
Mašek – Karásek, Musil, Vejmola, Hammer, Jurný, Křikava Vít – Jašek, Strnad, Němec – Bíbr, Karmazín P., Vrzal – Katolický M., Modl. Křikava Vác.. Rozhodčí: Čurilla – Dörrer, Pova. Vyloučení: 0:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 37.
Ostatní výsledky šestnáctého kola: BK Zubři Bystřice n. P. – SKLH Žďár n. S. 3:7, BK Havlíčkův Brod – HC Ledeč n. S. odloženo, TJ Náměšť n. O. – HC LM Pelhřimov odloženo.
MLADŠÍ ŽÁCI NA BODY V JIHLAVĚ NEDOSÁHLI
06.01.2019 – neděle – mladší žáci
HC Dukla Jihlava – HHK VM 7:5 (3:1, 2:1, 2:3)
Góly a asistence HHK: 15:05 Ostrý (Zeman), 25:36 Petrčka (Mátl), 42:30 Valík (Rašovský), 48:42 Doležal T. (Ostrý), 50:15 Mátl (Pavelka).
Brož (48. Antalík) – Karmazín L., Navrátil, Černá, Caha, Doležal T. – Ostrý, Mátl, Valík – Zeman, Rašovský, Petrčka – Pavelka, Pavlidis.
Rozhodčí: Čurilla - Pova.
Vyloučení: 4:2, využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 40.
Ostatní výsledky šestnáctého kola: BK Zubři Bystřice n. P. – SKLH Žďár n. S. 0:22, BK Havlíčkův Brod – HC Ledeč n. S. 6:12, HC Světlá n. S. – HC LM Pelhřimov 13:4.