HHK „B“ tým

HokejistiHHK VM „B“ – TJ Náměšť nad Oslavou 4 : 6 (0:1, 1:3, 3:2)
Diváků: 33. Rozhodčí: Balcar,Berger. Branky: 22. Barák (Smejkal, Pokorný), 46. Chlubna (Štěpánek, Buďa), 50. Štěpánek (Šoukal, Chlubna), 52. Štěpánek (Kudláček J.) – 10. Strnad M., 27. Kejda (Vysloužil), 38. Vysloužil (Kejda, Doležal), 39. Vysloužil (Kejda), 44. Vysloužil (Doležal), 60. Kejda (Vysloužil). Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:28.

HHK „B“: Štourač  Šeba) – Pokorný, Chlubna - Buďa, Bradáč – Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal-Smejkal, Barák, Tůma Martin.
Dvě třetiny se hrál hokej odpovídající počtu hráčů v jakém oba týmy nastoupily.V té první, kromě několika ojedinělých šancí, vynikl pouze M. Strnad. V 10. minutě po samostatné akci poslal hosty do vedení. Béčku HHK se podařilo vyrovnat na začátku druhé části, kdy se před Májem nejlépe zorientoval Barák. Akci mu připravili Pokorný se Smejkalem. Domácí hokejiské poté zvýšili obrátky a měli více ze hry, ale byla to zase Náměšť,která znovu udeřila. Před polovinou utkání střílel Kejda po nahrávce Vysloužila,který,jak se později ukázalo,byl s pěti body hráčem zápasu. Hokejisty HHK to však nepoložilo a dále pokračovali ve své nátlakové hře. Co to ale bylo platné, když ve 38´ neubránili oslabení a hned v následující minutě nechali svého soupeře dát čtvrtý gól. Ve 44. minutě završil Vysloužil svůj čistý hattrick a domácí hráči vypadali na ručník.Ale konec to ještě zdaleka nebyl. O dvě minuty později snížil v přesilovce Chlubna s asistencemi Budi a Štěpánka. Lukáš Štěpánek pak ještě v 50. a 52. minutě dvěma brankami založil na drama. Necelou minutu před koncem, při hře Meziříčských bez brankáře,vyhodil puk z pásma Kejda. Ten po nešťastné teči domácího hráče zaplul do opuštěné Štouračovy svatyně.