Nominace sportovec města Velké Meziříčí za rok 2018

SportovecVyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2018 proběhne v pátek 22. března od 18 hodin ve velkém sále Jupiter clubu. Zde je seznam nominovaných v kategoriích jednotlivců i družstev.

Jednotlivci
kategorie do 12 let bez pořadí (ročník narození 2006 a mladší)
Jakub Doležal, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, kolektiv trenérů atletiky
Marek Balej, alpské lyžování, Ski klub Velké Meziříčí, trenér Marek Balej
Vendula Pospíšilová, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Ilona Závišková
Matěj Janák, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér Michal Janák, Ondřej Žaba
Ondřej Vala, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Josef Voda
Tereza Martincová, sportovní lezení, Lezu v Mezu, trenér Milan Salaš
Filip Šiljeg, basketbal, BK Velké Meziříčí, Pavel Kučírek
Ondřej Valík, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Roman Valík
kategorie do 15 let (ročník narození 2003–2005)
Petr Vokoun, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Ondřej Rosa
Petr Malec, handicap sport, HSC Velké Meziříčí, trenér Jiří Charvát
Dana Harvey, skicross, Ski klub Velké Meziříčí, trenér Ivo Doležal – skicross, Tomáš Malec – alpské disciplíny
Radek Navrátil, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři David Stoklasa, Radek Buchta
Matouš Špaček, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér Ondřej Žaba
Josef Pacal, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Pavel Mezlík
Adéla Bajerová, sportovní lezení, Lezu v Mezu, trenér Milan Salaš
Filip Sýkora, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér Tomáš Doležal
Jiří Dobrovolný, požární sport, SDH Lhotky sport, trenér Jiří Kaman
Šimon Zdvihal, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Libor Mašek
kategorie do 19 let (ročník narození 1999–2002)
Mike Aminu Abu, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Ladislav Urban
Sára Strnadová, snowboardcross, Ski klub Velké Meziříčí, trenér Michal Hanko
Markéta Pospíšilová, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér Vincenc Záviška
Jakub Němec, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Ondřej Žaba, Petr Juda
Matěj Sysel, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Václav Chalupa
Michal Báňa, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Karel Vejmelka
kategorie nad 19 let (ročník narození 1998 a starší)
Ladislav Urban, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí
Martin Maštera, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí
Vítězslav Večeřa, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Ladislav Šidlo, Michael Bezděk
Marek Slavík, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Juda, Daniel Kasan
Pavel Mezlík, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Libor Smejkal st.
Matěj Vrtal, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenéři Tomáš Rapušák, Petr Filla, Jiří Štourač, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Roman Vondráček
Družstva
kategorie do 12 let bez pořadí (ročník narození 2006 a mladší)
starší chlapci přípravka, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, kolektiv trenérů atletiky
minižáci, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Petr Kaštan, Vlaďka Kaštanová, Martin Krejčí, Jiří Holý
starší přípravka, ročník 2007, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Josef Voda
žactvo U12, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér Pavel Kučírek
mladší žáci, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér Lenka Jágriková
kategorie do 15 let (ročník narození 2003–2005)
starší žákyně, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, kolektiv trenérů atletiky
družstvo „D“, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí, trenéři Petr Klíma, Martin Buk
žactvo, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Ilona Závišková, Pavol Živčic, Pavel Strašák, Petr Kavka
starší žáci, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Vašíček, Michal Janák, Ondřej Žaba
starší žáci, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenéři Pavel Mezlík
BK VM U15, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenéři Pavel Kučírek, Tomáš Doležal
kategorie do 19 let (ročník narození 1999–2002)
starší dorostenky, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Vincenc Záviška, Andrea Kuřátková
junioři, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Juda, Daniel Kasan, Ondřej Žaba
starší dorost, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Václav Chalupa
starší dorost, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér Karel Vejmelka
dorostenky, požární sport SDH Velké Meziříčí, trenér Stanislav Kratochvíl ml.
kategorie nad 19 let (ročník narození 1998 a starší)
muži II. liga, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí
družstvo curlerů, handicap sport, HSC Velké Meziříčí, trenér Jiří Charvát
družstvo „A“, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí
Muži
házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenéři Ladislav Šidlo, Michael Bezděk
muži, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenéři Petr Juda, Daniel Kasan
Á tým, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér Libor Smejkal st.
muži „A“, hokej, HHK Velké Meziříčí, Roman Vondráček
Nejlepší trenér – bez pořadí
Jan Havliš, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí
Ilona Závišková, házená, TJ Sokol Velké
Pavol Živčic, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí
Ondřej Žaba, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí
Robin Kašpar – mladší přípravka, fotbal, FC Velké Meziříčí
Ivo Dostál, hokej, HHK Velké Meziříčí
Galerie odchovanců/trenérů
současný oddíl
Martin Janíček, HC Robe Zubří
Ivana Salašová, DHK Zora Olomouc – MOL liga
Filip Svoboda, HC Robe Zubří
Vojtěch Drápela, SK KP Handball Brno
Filip Mička, TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Vojtěch Svoboda, HC Robe Zubří
Štěpán Fiala, HC Robe Zubří
Martin Kryštof, Jihostroj České Budějovice
Marek Zmrhal, VK Karlovarsko
Patrik Indra, Dukla Liberec
Michal Hrazdira, Volejbal Brno
Daniel Římal, Volejbal Brno
Luboš Pospíchal, Volejbal Brno
Vít Jakubec, Volejbal Brno
Miroslav Bláha, VSC Zlín
Zdeněk Málek, VK Karlovarsko
Roman Starý, FC Vysočina Jihlava
Sebastian Zmrhal, FC Vysočina Jihlava
Adam Staněk, FC Zbrojovka Brno
Václav Dobrovolný, FC Vysočina Jihlava
Daniel Raus, FC Vysočina Jihlava
Štěpán Šimánek, FC Vysočina Jihlava
Hana Pavlasová, SK Slavia Praha
Marek Malata, FC Vysočina Jihlava
Mirek Malata, FC Vysočina Jihlava
Filip Vošmera, FC Vysočina Jihlava
Adam Jágrik, FC Vysočina Jihlava
Libor Smejkal mladší, FC Vysočina Jihlava
Ladislav Němec, FC Vysočina Jihlava
Zdeněk Veselý, Grassroots trenér OFS Žďár nad Sázavou
Roman Invald, FC Vysočina Jihlava
Theodor Gebre Selassie, Werder Brémy
Pavel Zacha, NHL New Jersey Devils
Jan Brož, Dukla Jihlava
Roman Kadela, HC Moravské Budějovice
Petr Slabý, Kometa Brno
David Homola, Oceláři Třinec
Miroslav Juda, Dukla Jihlava
Martin Barák, Dukla Jihlava
Jaroslav Juda, Dukla Jihlava
Ondřej Broža, Dukla Jihlava
Zvláštní ocenění
Stanislav Tvarůžek, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí
Miroslav Buchta, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Pálka, Ski klub Velké Meziříčí
Jakub Hejl, Freestyle mountain bik, Sk8 Velké Meziříčí
Petr Juda, volejbal, TJ Spartak VM
Zdeněk Parkan, fotbal, FC Velké Meziříčí
Jaroslav Hamr, hokej, HHK Velké Meziříčí
Stanislav Hamr, hokej, HHK Velké Meziříčí
Jaroslav Vodička, hokej, HHK Velké Meziříčí.
Zdroj: web města

    Reklama
  • Redakce-provoz
  • NKT
  • Ridic_Coufal
  • Caha– žaluzie
  • Laco
  • Zajezd
Nahoru