Tenisové A v domácích zápasech uspělo

Stol tenDalší důležitý krok k záchraně udělalo naše áčko, když v sobotních domácích zápasech dvakrát vyhrálo. Proti Třebíči, která mimo jiné také bojuje o udržení v soutěži, jsme zvítězili těsně 10:8.

Body: Skryja Marek 2/1, Vala Daniel 1/2, Kupka Jiří 0/3, Bednář Ivan 0/3
Čtyřhra: Skryja, Bednář. Ve čtyřhrách se dařilo dvojici Klíma, Šoukal. Kluci zvládli lépe koncovku rozhodujícího pátého setu, kde vyhráli 13:11. Druhá naše dvojička Kampas, Maštera naopak pátý set prohrála 11:9. Celkově zápas byl naprosto vyrovnaný až do stavu 8:8. Poslední dvě dvojhry rozhodly o našem vítězství. V utkání hrál jednoznačně nejlépe Kampas, který svými čtyřmi výhrami z dvojher nejvíce podržel náš tým. Hned po něm se také dařilo Šoukalovi, který utrpěl pouze jednu porážku. Zbylá dvojice Maštera a Klíma uhrála po jednom bodu z dvojher. Odpolední duel proti Jemnici skončil opět naším vítězstvím. Na programu už zbývá odehrát poslední venkovní dvojkolo, kde za čtrnáct dní zajíždíme do Chotěboře a Světlé nad Sázavou. Rezervní družstvo v ranním zápase přivítalo céčko z Jiskry Havlíčkova Brodu. Naši kluci nedali soupeřům šanci a pohodlně vyhráli 10:0. V druhém souboji náš tým přivítal opět Havlíčkův Brod, tentokrát rezervu Ostrova. V tomto střetnutí už jsme na soupeře nestačili a podlehli 10:4. V utkáních se dařilo nejvíc Skryjovi, který svými výkony potvrdil roli jedničky týmu. Dobře hrál také mladík Vala, který je v našem oddíle na střídavý start z Velké Bíteše. Poslední kola čekají i naši rezervu. Za čtrnáct dní kluci odcestují do Žďáru a do Rovečného.