Béčko prohrálo

Hokej2HHK Velké Meziříčí „B" – TJ Náměšť n. O. 6 : 8 (2 : 2, 2 : 4, 2 : 2)

Branky: 3. Štěpánek (Kudláček J.), 16. Vrána (Buďa), 22. Bernat (Chlubna), 25. Tichý (Chlubna), 47. Kudláček J. (Buďa, Tichý), 54. Tichý (Kudláček J.) – 14. Jirák (Kohút, Krčál), 17. Vysloužil (Bednář, Sklenář), 21. Kejda (Bednář, Strnad, 23. Pálka (Krčál), 26. Tóth (Sázavský M., Ošmera), 29. Krčál (Pálka, Kohút), 56. Krčál (Jirák, Kohút), 59. Bednář (Kejda).

Vyloučení: 8 : 4. Využití: 0 : 3. Střely na branku: 50:50. HHK „B": Hladík, od 28.ʹ Šeba – Pokorný, Střecha L. – Buďa, Bradáč – Šoukal, Štěpánek, Kudláček Jiří – Smejkal, Frühauf, Vrána – Bernat, Chlubna, Tichý.
V úvodních deseti minutách byli aktivnější hostující hráči, ale svoji první branku dali až ve 14.ʹ. To už však Jirák vyrovnával na 1 : 1. Skóre zápasu totiž otevřel už ve třetí minutě domácí Štěpánek po nahrávce Jiřího Kudláčka.V 17.ʹ to již bylo 2 : 2. Nejprve Vrána poslal béčko HHK znovu do vedení,aby pak vzápětí Náměšť opět srovnala zásluhou Vysloužilovou.
Jestliže za celou první třetinu padly celkem čtyři, tak za devět minut té druhé jich oba gólmani lovili hned šest.Takže pěkně popořádku: 21. minuta Kejda v přesilovce 2 : 3; 22.ʹ Bernat 3 : 3; 23.ʹ Pálka 3 : 4; 25.ʹ Tichý 4 : 4; 26.ʹ Tóth 4 : 5 a 29.ʹ Krčál 4 : 6 opět v početní výhodě. Poté se hra poněkud uklidnila a oba týmy začaly daleko lépe bránit svoje poloviny kluziště a tím ubylo i brankových příležitostí.
To se jim postupem času i dařilo a výsledkem bylo snížení na rozdíl jediné branky. Ve 47. min se o to postaral Jiří Kudláček. Tento gól je ještě více naladil a tak se jim šest minut před koncem podařilo i vyrovnat zásluhou Tichého. Bohužel pro ně hned v následující minutě zbytečně faulovali a za to je potrestal Krčál. V předposlední minutě ještě meziříčští odvolali gólmana, ale jejich power-play trvala jenom chvíli. Na konečných 6:8 upravil Bednář. Příští utkání na nás čeká v Bystřici, a to 18. 11 od 17.30.

-ht- Ilustrační foto: Matěj Měrtl, ZaostrenoVM.com