Junioři HHK drželi dvě třetiny nadějný výsledek. Nakonec v Pelhřimově prohráli

Hokejis 7. 10. 2018 – neděle - junioři
HC LM Pelhřimov – HHK VM 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Juda P.) – Pacalová, Karásek, Kameník, Doležal – Dundálek, Burian M., Úlovec – Šandera, Havliš, Švejda – Bartoš, Klár, Makovička – Bartošek, Strádal, Zacha. Rozhodčí: Marek – Erat, Kotrba.

Vyloučení: 5:3, využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Střely na branku: 52:29 (19:7, 18:8, 15:14). Diváci: 36.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání jsme sehráli s Pelhřimovem, ale je to Dukla Jihlava „B". V prvním utkání s Duklou jsme utrpěli vysokou porážku, hráli jsme hodně otevřenou hru. V tom druhém utkání jsme se zaměřili na obranu a spoléhali jsme na brejkové situace. Dvě třetiny jsme hráli vyrovnanou partii, těch několik šancí, které jsme měli, ty jsme nevyužili, a tak to bylo po dvou třetinách 1:0. pro domácí družstvo. Ve třetí třetině nám soupeř odskočil na 3:0 a utkání bylo rozhodnuto. V dalších utkáních musíme zvýšit tlak do branky a zkusit se prosadit v předbrankovém prostoru. Bez gólů se vyhrávat nedá. Příští dva zápasy hrajeme doma a věříme, že budeme bodovat.

Ostatní výsledky sedmého kola

HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Rytíři Vlašim 9:6, SKLH Žďár nad Sázavou „B" – SK HS Třebíč 5:0.
Mladší a starší žáci HHK měli o víkendu volno

Program mládeže na tento týden

Pátek 12. 10. 2018 HHK VM junioři – HC Vajgar Jindřichův Hradec, začátek utkání v 19.00 (zimní stadion VM)
Sobota 13. 10. HHK VM mladší žáci – HC LM Pelhřimov, začátek utkání v 9.15 (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 13. 10. HHK VM starší žáci – HC LM Pelhřimov, začátek utkání v 11.15 (zimní stadion Velké Meziříčí)
Neděle 14. 10. HHK VM junioři – HC Rytíři Vlašim, začátek utkání v 12.15 (zimní stadion Velké Meziříčí)
Neděle 14. 10. Turnaj minihokeje přípravek 2010, začátek turnaje v 15.00 (zimní stadion Velké Meziříčí).