Hokej A

16-ZaostrenoVMHHK VM – HC Štika Rosice 12:3 (1:1, 6:0, 5:2)
Góly a asistence: 18:16 Matov (Střecha T., Vondráček), 21:03 Vlašín P. (Peschout, Matov), 22:14 Maštera (Vlašín M.), 31:46 Vlašín M. (Rozmarín, Strnad), 32:21 Matov (Vlašín P., Sobotka), 37:09 Střecha T. (Slabý), 39:59 Střecha T. (Rozmarín, Strnad), 45:55 Ambrož (Pejchal, Burian), 48:29 Matov (Maštera, Vlašín M.), 50:18 Střecha T. (Peschout, Roupec), 52:17 Maštera (Pejchal), 55:10 Vlašín M. (Maštera, Střecha F.) – 09:02 Dobiáš (Polzer), 45:19 Čtvrtníček (Lučivňák), 54:13 Polzer (Kůst)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Šoustal (32. Svoboda) - Slabý, Vlašín P., Burian, Ambrož, Kochánek, Šimka, Vondráček, Šerý - Peschout, Matov, Střecha T. – Maštera, Střecha F., Vlašín M. – Pejchal, Roupec, Sobotka – Rozmarín, Strnad. Rozhodčí: Honza – Halás, Prokš.
Vyloučení: 1:2, využití: 1:0, v oslabení: 1:0. Střely na branku: 45:28 (16:6, 18:12, 11:11). Diváci: 215
V posledním kole základní části se ve Velkém Meziříčí představil tým HC Štika Rosice, který je v tabulce krajské ligy na posledním místě. Přesto to na hře soupeře nebylo v první části vůbec vidět. Rosičtí na tom byli bruslařsky dobře a po celou první třetinu byli našemu týmu vyrovnaným soupeřem. Byly to Štiky, které zásluhou rychlého přečíslení vstřelily úvodní gól utkání. V závěru první třetiny se našemu týmu podařilo vyrovnat. Od druhé třetiny se začalo prosazovat naše mužstvo. Hned v úvodu druhé periody se střelecky prosadili Petr Vlašín a Vojta Maštera. Potřebný náskok mužstvo nakopl. K vidění bylo několik přečíslení i přihrávek na jeden dotek. Brankář Rosic se měl v brance co činit. V polovině utkání vyměnili oba trenéři brankáře. Za domácí tým šel do branky Ivo Svoboda a do rosické svatyně se postavil Petr Nos. Podstatně více práce měl brankář soupeře, který do konce třetiny lovil ze sítě kotouč celkem třikrát. Ve třetí části přidali domácí hráči dalších pět gólů. Na druhou stranu nutno pochválit i soupeře, který za nepříznivého stavu nesložil zbraně a několikrát prověřil našeho brankáře. Odměnou za předvedenou hru byly hostujícímu celku i dva góly, které v třetí části vstřelil. Poslední utkání skončilo jednoznačným vítězstvím domácího týmu, který se již muže chystat na čtvrtfinálové boje, které začnou ve středu 27. února.
Ostatní výsledky 26. kola: HC Uh. Hradiště – SKMB Boskovice 4:5, HC Spartak Uherský Brod – Dynamiters Blansko HK 9:1, HK Kroměříž HC Uničov 6:7PP, Hokej Uh. Ostroh – HC Spartak Velká Bíteš 9:2, HC Brumov-Bylnice – TJ Sokol Březina 6:5, SHKM Hodonín – HC Lvi Břeclav 5:2.

PLAY OFF:

1 HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ vs. 8 HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ
2 SHKM HODONÍN vs. 7 HC ORLI UNIČOV
3 HOKEJ UHERSKÝ OSTROH vs. 6 HC SPARTAK Uh. BROD
4 SKMB BOSKOVICE vs. 5 HK KROMĚŘÍŽ
Program mužů: 1. čtvrtfinálové utkání play off krajské ligy: Středa 27. 2. HHK VM – HC Spartak Velká Bíteš, zač. v 18.00 (ZS VM).
2. čtvrtfinálové utkání play off krajské ligy: Pátek 1.3. HC Spartak VB – HHK VM, v 18.00, (zimní stadion Velká Bíteš) PŘÍPADNÉ 3. čtvrtfinálové utkání play off KL:
Neděle 3.3. HHK VM – HC Spartak VB, v 17.30, (zimní stadion VM).