Házená muži a starší dorostenky

Hazena znakI ve druhém jarním kole muži zvítězili

2. liga mužů Morava Jih – 13. kolo

SKKP Handball Brno „B“ - TJ Sokol Velké Meziříčí 28:34 (14:14)

Muži ve druhém kole zajížděli do Brna ke střetnutí s předposledním týmem tabulky. Navíc domácí nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání, a tak se zdálo být, že karty jsou už dopředu rozdány. Bohužel realita byla úplně jiná.
Náš tým nastoupil do zápasu naprosto vlažně, jakoby s pocitem, že se zápas vyhraje sám. Ale srdnatě hrající domácí dokázali až moc snadno překonávat naši obranu a po celou první půli si drželi mírný brankový náskok. Ke konci první půle jsme se konečně dostali do vedení (13:14), ale domácí ještě zvládli vyrovnat, a tak poločas skončil překvapivou remízou.
Do druhé půle jsme už vstoupili o něco lépe, ale domácí se stále drželi na dostřel. Ovšem 20 minut před koncem se domácím zranil jeden z hráčů, a ti tak museli dohrávat bez střídání. Od tohoto okamžiku jsme již dokázali výrazněji brankově odskočit (20:25), jelikož Brňanům znatelně docházely síly. Na palubovku se tak konečně mohli dostat všichni hráči z lavičky. Postupně jsme náskok navýšili až na rozdíl 9 branek (24:33), ale domácí ještě v závěru korigovali na přijatelný šestibrankový rozdíl.
V příštím kole na naši palubovku zavítá lídr soutěže Tatran Bohunice, proti kterému musíme mnohem více zabrat. Toto atraktivní utkání odehrajeme v sobotu 9. března od 17.00 na hale Za Světlou. Tak nás přijďte podpořit.
7m hody: 2/4:0/1, vyloučení 4:4, diváků 150
Sled branek: 0:1, 4:4, 10:8, 13:14, 17:19, 20:25, 24:33, 28:34
Sestava a branky: Ondřej Poul, František Kratochvíl – Pavel Roub (9), Vítězslav Večeřa (7), Pavol Živčic (4), Jiří Kaštan (4), Ladislav Šidlo (3), Pavel Strašák (3), Tomáš Pažourek (2), Filip Macoun (1), Dominik Buchta (1), Pavel Křibala, Kamil Babáček, David Kubiš, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Petr Kácal.