Hokej HHK „B“ tým a mládež

HHKHC Zastávka – HHK Velké Meziříčí „B“ 2 : 3 ( 0 : 0, 1 : 3, 1 : 0 )
Rozhodčí : Kubát – Fiksa,Stehlík. Diváků : 72. Vyloučení : 7 : 11, navíc 10 minut OT hráč Zastávky za nesportovní chování. Využití : 0 : 0. Oslabení : 0 : 0.

Poměr střel : 47 : 19. Branky : 36. Barák ( Lesonický ), 47. Šedý ( Vyhnalík ) – 26. Štěpánek ( Kudláček J.,Šoukal ), 34. Chlubna ( Pokorný ), 36. Bradáč
HHK VM „B“ : Štourač ( Šeba ) – Pokorný, Rašner – Peterka, Bradáč – Smažil – Kudláček Jiří, Štěpánek,Šoukal – Tichý, Smejkal, Chlubna – Tůma Martin, Malec
Zápas se odvíjel přesně podle toho, co obě mužstva potřebovala, o čemž svědčí i poměr střel na branku. Domácí, kteří museli zvítězit se neustále tlačili před Štouračovu bránu. Hosté, jimž stačila k postupu i remíza pozorně bránili už od středního pásma. A to se jim, až na výjimky i dařilo. A když už vyrobili nějaký kiks,tak to vzadu jistil vynikající Jiří Štourač.Není proto divu, že úvodní část skončila bez gólů. Nejvíce jich padlo v té druhé.Nejdříve ve 26. minutě zakončil pěknou kombinaci Šoukala s J. Kudláčkem Lukáš Štěpánek.Ve 34.´ zvýšil na 2 : 0 pro HHK Luboš Chlubna, jemuž nahrával Pokorný. O dvě minuty později se dočkali i hokejisté Zastávky. Po nevydařeném vyhození z obranného pásma se přes Lesonického ocitl puk na modré a Barák pak využil zakrytého výhledu gólmana hostí. Odpověď meziříčských však přisla vzápětí. Na soupeřově modré se zmocnil puku Martin Bradáč a když jej domácí nechali projet až mezi kruhy, tak nekompromisné zavěsil. Až do 47. minuty pak drželo béčko HHK svůj pohodový dvoubrankový rozdíl. Než našel Vyhnalík za beky Šedého a ten sólový nájezd proměnil. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku a často mačkali svého soupeře před jeho bránou. Hra se vyostřila a obě trestné lavice byly neustále obsazené. Hlavně ta Velmezu. Od 57.´, po odvolání brankáře, měla Zastávka dokonce výhodu 6 proti 3, ale ani to nepomohlo. Bránící hráči se překonávali v obětavosti a za nimi vše jistil Šťoury. Výsledek 2. semifinále : Náměšť - Bystřice 6 : 1
Béčko HHK si tak zajistilo postup do finálové série proti vítězi základní části z Náměště. Hrát se bude na dvě vítězná utkání, a to první odehrajeme doma, v sobotu 23. 3. 2019 od 18.15 hodin.

Vladimír Hort

Junioři HHK prohráli na ledě lídra regionální ligy

16. 3. 2019 – sobota – junioři
HC Chotěboř – HHK VM 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Góly a asistence HHK: 07:37 Bednář D. (Kuřátko, Havliš), 14:04 Bednář P. (Bednář D.)
Sestava HHK VM: Svoboda (Pestr) – Karásek, Kuřátko, Pacalová, Doležal – Báňa, Bednář P., Dundálek – Šandera, Havliš, Bednář D. – Zacha, Klár, Strádal. Rozhodčí: Suchý – Polák, Mareček. Vyloučení: 6:6.
Ostatní výsledky 12. kola:
HC Hlinsko – HC LM Pelhřimov 6:7SN, HC DDM ČB – HC Hlinsko 6:0, HC Slavoj Č. Krumlov – HC LM Pelhřimov 6:4.

Mladší a starší žáci HHK v posledním kole prohráli

17. 3. 2019 – neděle – starší žáci
BK HB – HHK VM 6:5 (0:0, 1:2, 5:3) Góly a asistence HHK: 22:55 Bíbr (Katolický Š.), 38:43 Katolický Š. (Vrzal), 42:29 Karmazín P., 49:52 Vrzal (Karmazín P., Vejmola), 54:27 Bíbr.
Sestava HHK VM: Mašek – Karásek, Vejmola, Hammer – Jašek, Strnad J., Němec – Bíbr, Katolický Š., Karmazín P. – Vrzal, Katolický M. Rozhodčí: Fiala, Krejčí. Vyloučení: 2:3.
Ostatní výsledky 26. kola starších žáků, včetně dohrávek:
TJ Náměšť n. O. – HC Ledeč n. S. 1:13, HC Dukla Jihlava – HC LM Pelhřimov 12:1, SK HS Třebíč – SKLH Žďár n. S. 2:4, SKLH Žďár n. S. – HC Dukla Jihlava 10:9, BK Zubři Bystřice n. P. – HC Ledeč n. S. 12:4, HC LM Pelhřimov – TJ Náměšť n. O. 6:2.
17. 3. – neděle – mladší žáci
BK Havlíčkův Brod – HHK VM 6:5 (2:2, 2:1, 2:2) Góly a asistence HHK: 00:30 Petrčka (Ostrý), 19:04 Pavlidis (Černá), 23:03 Navrátil, 45:43 Petrčka (Ostrý), 55:01 Navrátil.
Sestava HHK VM: Antalík (Brož) – Navrátil, Černá, Nesvadba, Caha, Doležal T. – Ostrý, Čížek, Zeman – Valík, Petrčka, Pavelka – Pavlidis. Rozhodčí: Fiala, Krejčí.Vyloučení: 2:0. Ostatní výsledky 26. kola mladších žáků, včetně dohrávek:
HC Dukla JI – HC LM Pelhřimov 6:2, SK HS Třebíč – SKLH Žďár n. S. 1:13, SKLH Žďár. – Dukla JI 9:3, BK Zubři Bystřice – HC Ledeč n. S. 2:7.

Program na tento týden:

Sobota 23. 3. 2019 HHK VM junioři – HC DDM ČB, zač. v 11:15 h (zimní stadion VM).