Fotbalový klub Oslavice pracuje na zlepšení

fotbal Oslavice2Druhé přípravné utkání Oslavice – FC VM C 2:6 (1:3) se konalo v neděli 18. 8. 2019 na fotbalovém hřiště v Oslavici.
První přátelské utkání Fotbalového klubu Oslavice proběhlo na konci července. Úvod zápasu byl hodně rychlý a běhavý. Domácí se dostali do zajímavé šance v pokutovém území už ve 2. minutě utkání. Záložník Lukáš Pololáník byl faulován a následoval pokutový kop, který bez váhání proměnil. Vysoké tempo zápasu pokračovalo a hostům se podařilo během první poloviny vstřelit tři branky.

První branka hostí v 27. minutě hráč č. 47, druhá branka hostí v 35. minutě a třetí branka v 45. minutě. První polovina utkání skončila tedy 1:3.
Na začátku druhé poloviny se stupňoval tlak domácích a v 47. minutě utkání vstřelil branku domácí hráč Daniel Trnka dalekonosnou střelou ze vzdálenosti 25 m. Následoval mohutný potlesk všech přítomných.
Slibně se vyvíjející začátek druhé poloviny přerušila průtrž mračen s kroupami. Silný přívalový déšť zcela zalil hřiště a utkání muselo být ukončeno. Utkání skončilo v 65. minutě se stavem 2:3.
Domácí borci se za svůj výkon určitě nemusejí stydět. Zápas sledovalo přibližně 100 místních občanů, kteří měli malé občerstvení ve formě točeného piva a limonády.
Text a foto: FCB Fotbalový klub Oslavice