Junioři HHK zvítězili nad hráči Jindřichova Hradce

30-zaostrenovm6. 10. 2019 – neděle
HHK VM – HC Vajgar Jindřichův Hradec 4:3 (0:1, 1:0, 3:2)
Góly a asistence: 35:55 Kameník (Klár), 43:16 Nesvadba, 49:57 Procházka, (Havliš, Burian M.), 51:11 Nesvadba (Burian M.) – 07:19 Kalaj (Štrajt, Michal), 45:49 Michal (Březina), 58:32 Cerhán (Michal). Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) – Báňa, Kardoš, Pacalová, Karásek, Kameník, Daňhel – Procházka, Havliš, Šandera – Nesvadba, Úlovec, Burian M. – Zacha, Klár, Bartošek.

Sestava HC Vajgar J. Hradec: Pachmann – Kocar, Cerhán, Dúška, Štrajt, Novák – Dyčková, Kupka, Brázda, Březina. Michal, Glejtek, Kalaj. Rozhodčí: Sibera – Sobotka, Mezlík. Vyloučení: 3: 7, navíc: Michal (JH) TH 25 minut za nesportovní chování. Využití: 0:1, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 39: 35. Diváci: 55.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: první utkání jsme s Jindřichovým Hradcem prohráli a tak jsme mu měli co vracet. První třetina byla vyrovnaná, soupeř nám dal branku s dorážky. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb a po průniku Kuby Klára a následné přihrávce na Pepu Kameníka. Ten propálil vše, co mu stálo v cestě do branky a bylo srovnáno. Ve třetí třetině jsme soupeře zatlačili do obrany a výsledkem byly tři krásné branky. V závěru soupeř zkusil power play, snížil na rozdíl jedné branky, ale nám se podařilo vítězství uhájit. Podařilo se nám stabilizovat sestavu, máme tři kompletní pětky a dva výborné gólmany, takže můžeme v utkáních sily rozložit na všechny. Chtěl bych všem poděkovat za předvedený kolektivní výkon. O víkendu máme dvě utkání a věřím, že budeme bodovat.

Mladší a starší žáci HHK přehráli Žďár nad Sázavou

5. 10. 2019 – sobota – starší žáci
HHK VM – SKLH Žďár nad Sázavou 21:1 (3:0, 8:1, 10:0)
Góly a asistence HHK: 08:57 Strnad (Jurný), 16:35 Jašek (Bíbr), 19:47 Katolický Š. (Vrzal), 22:09 Bíbr (Katolický Š.) 23:58 Karásek (Strnad), 24:45 Bíbr, 25:27 Hammer (Jurný), 26:59 Vrzal (Němec), 32:08 Jurný (Vrzal), 37:16 Vrzal (Hammer), 39:30 Jurný (Vrzal), 42:27 Vrzal (Karásek), 42:39 Vrzal, 43:20 Karásek (Vrzal), 44:07 Jurný (Hammer), 46:46 Vrzal, 47:36 Hammer, 54:20 Hammer (Vrzal), 57:53 Vrzal (Karásek), 58:31 Katolický M., 58:48 Bíbr (Katolický M.). Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Vejmola, Hammer, Jurný, Čamek – Jašek, Strnad J., Němec – Bíbr, Vrzal, Katolický Šimon, Katolický Michal. Rozhodčí: Karásek, Pacalová. Vyloučení: 4:4, využití: 1:0, v oslabení: 2:0. Diváci: 25.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: zápas se nám povedl ve všem, co jsme chtěli. Dobře jsme bruslili a díky týmovému výkonu jsme soupeře postupně přehráli a zápas zaslouženě vyhráli.
5. 10. 2019 – sobota – mladší žáci
HHK VM – SKLH Žďár nad Sázavou 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Góly a asistence HHK: 18:11 Valík (Zeman), 22:22 Čížek, 28:12 Valík, 31:17 Černý (Rašovský), 59:43 Černá. Sestava HHK Velké Meziříčí: Brož (29. Antalík) – Černá, Kratochvíl, Hrnčíř, Nesvadba, Černý, Valík, Čížek, Karásková, Zeman, Rašovský, Pavelka, Pavlidis, Neumanová. Rozhodčí: Karásek, Pacalová. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 20.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: zápas se Žďárem se nám povedl. Dokázali jsme soupeře porazit týmovým výkonem a využít i přesilových her, což nám pomohlo dotáhnout výsledek do vítězného konce.
Program mládeže na tento týden:
Pátek 11. 10. HC Chotěboř – HHK VM junioři, začátek utkání v 19:30 (zimní stadion Chotěboř)
Sobota 12. 10. Turnaj přípravek 2012, pořadatel HHK VM, začátek turnaje v 10.30 (zimní stadion Velké Meziříčí)
Neděle 13. 10. HHK VM přípravka 2009 – BK Havlíčkův Brod, začátek utkání ve 12.15 (zimní stadion Velké Meziříčí)
Neděle 13. 10. SK HS Třebíč – HHK VM mladší žáci, začátek utkání ve 14.00 (zimní stadion Třebíč)
Neděle 13. 10. SK HS Třebíč – HHK VM starší žáci, začátek utkání v 16.00 (zimní stadion Třebíč)
Neděle 13. 10. HHK VM junioři – HC Světlá nad Sázavou, začátek utkání v 16.15 (zimní stadion Velké Meziříčí). Jaroslav Juda