Házená

Hazena2. liga mužů Morava Jih

Sokol II Prostějov – TJ Sokol Velké Meziříčí 22:21 (10:11)
V posledním zápase podzimní části 2. ligy zajížděli muži na půdu Sokola II Prostějov. K zápasu jsme odjížděli v oslabené sestavě, kdy nám chyběly útočné spojky. Taktika do zápasu tedy byla vycházet z dobře zajištěné obrany.
Vstup do utkání se nám však příliš nepovedl a prohrávali jsme poměrně rychle 6:3. Poté se obraz hry změnil. V brance se rozchytal Libor Kotík a v útočné fázi jsme se začali více prosazovat. Do šaten jsme tak šli s hubeným jednobrankovým náskokem.

V drůhé půli jsme pokračovali v nastoleném trendu a skoré jsme postupně navyšovali. V 45. minutě to bylo již 15:18 a vše se vyvíjelo nadějně. Bohužel od tohoto momentu začala série hodně přísných vyloučení na naší straně, která dala soupeři naději. Ten ji bohužel několik vteřin před koncem dokázal vytavit na nejtěsnější výhru.
7m hody 2:4, vyloučení 4:8, diváků 50.
Sestava: Libor Kotík, Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Ladislav Šidlo (8/4), Jakub Bezděk (8), Pavol Živčic (3), Jan Lečbych (1), Jiří Kaštan (1), Miloš Necid, Tomáš Pažourek, Filip Macoun, David Kubiš, Pavel Kříbala, trenéři Ladislav Šidlo.