Béčko na úvod přípravy zdolalo Budišov 0:4

MicJiž tradičně v prvním letním přípravném utkání se setkala naše rezerva s týmem Budišova, který působí v I. A třídě.

FC Budišov­ – Nárameč 0:4
FC Velké Meziříčí B (0:2)
Góly: 2× Crkal, Smejkal, Koudela.


Sestava: Simandl (46. Dubec), Benda L., (46. Mička) Bibr, Sysel, Malata Mar., Partl (46. Mužátko), Krčál (65. Zedník), Chalupa P., Crkal, Smejkal (65. Koudela), Karmazín.
Naše mužstvo vstoupilo do utkání aktivně, od první minuty převzalo na hřišti iniciativu, snažilo se tvořit hru a postupem času přicházely i šance. První gól vstřelil Crkal po brejkové situaci, druhý gól vstřelil po centru Marka Malaty navrátilec Smejkal. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, náš tým si opět vytvářel šance, tvořil hru a Budišov se snažil vyrážet do protiútoků. Třetí gól přidal po kombinační akci Koudela, čtvrtý gól vstřelil z penalty Crkal.
Hodnocení trenéra Libora Švece: Do utkání jsme vstoupili aktivně a dominovali jsme. Bohužel jsme ale dokázali vstřelit pouze 2 góly. Ve druhé půli naše tempo mírně opadlo, ale nadále jsme byli lepším týmem. Vítězství 0:4 bereme. Utkání splnilo svůj účel.
Další přípravné utkání hrálo béčko v neděli 26. 7. proti TJ Jiskra Měřín.

-fcvm-

  Reklama
 • Prodavacka
 • Slepicky Hrbov
 • Dechovka Heřmanice
 • Budišov
 • MVDr. Chyba
 • Pronájem bagru
 • Kovokomlet
 • Pronájem Měřín
 • Ml_prázdniny
 • ML pandemie
 • ML_prodejce
Nahoru