Hokej – městská liga

Hok fan11. kolo

Po odehrané základní části se mužstva rozdělí do 3 skupin. Prvních osm týmů v extralize se utkají o vítěze městské ligy 2017/2018.

Mužstva na 9. – 12. místě v extralize a týmy na 1. – 4. místě v 1. lize hrají o postup do extraligy a týmy na 5. – 12. místě v 1. lize hrají okonečné umístění v 1. lize. Týmy ve skupinách se střetnou dvoukolově.

Extraliga

SK Netín – Horní Heřmanice 5 : 5
Dvořák 2, Prchal, Jurek, Bouček – Horký 2, Mejzlík J., Kutílek, Střecha
HC Lukáš – SK Omega VB 4 : 2
Novák 3, Vaněk – Dvořák, Sladký
Sanborn VM – Auto Dobrovolný VM 15 : 2
Bukáček 6, Hanus 4, Puffer 2, Bednář, Sláma, Pól – Hubl, Vondráček Petr
Agromotor VM – SPL Radostín nad Osl. 16 : 3
Kadela E. ml. 3, Šlapal 5, Kadela R. 5, Bíbr, Kadela E. st., Mejzlík – Váša, Pešek, Vítek
Tech. služby VM – SK Lavičky 19 : 3
Heřman 5, Chudoba T.5, Šlapal O. 2, Chudoba P.2, Horký D. 2, Musil, Muzikář, Chatrný – Hejl, Novotný, Nevěčný
HC Ořechov – SK Mostiště 4 : 8
Mička, Zeman, Dvořák, Kokojan – Vidlák 4, Dohnal 2, Požár, Invald
1. Sanborn VM 11 10 0 1 105:38 20
2. HC Lukáš 11 9 0  2 106:57 18
3. Agromotor VM 11 8 1  2  83:63 17
4. SK Netín 11 7 1  3  85:58 15
5. SK Omega VB 11 7 1  3  70:45 15
6. Tech. služby VM 11 6 1  4  91:57 13
7. SPL Radostín n. Osl. 11 6 0  5  67:84 12
8. SK Mostiště 11 3 0  8  52:74  6
9. Horní Heřmanice 11 2 2  7  44:81  6
10. SK Lavičky 11 2 0  9  45:97  4
11. HC Ořechov 11 2 0  9  43:72  4
12. Auto Dobrovolný VM 11 1 0 10  55:120 2

I. liga

HC Tasov – HC Bory 9 : 1
Jaseňák 3, Robotka 2, Svoboda, Páral, Komínek, Tesař K. st. – Svoboda
Kabadesign VM – HC Benetice 3 : 9
Vacula, Pelíšek T., Komínek – Rygl 4, Mikuláš 2, Krejčí 2, Houzar
River VM – Farma Měřín 3 : 1
Havlíček, Fikr, Kozina – Zezula
SK Stránecká Zhoř – HC Křižanov 6 : 10
Bartušek 2, Kopřiva 2, Sedláček, Urbánek – Vojtěch 5, Burian 2, Veselý, Brychta, Štěpánek
HC Bory – NHÚ Balinka VM 0 : 10
Požár 2, Navrátil 2, Mucha J. 2, Novotný, Necid, Strádal M., Strádal R.
HC Pikárec – HCF Dráhy VM 6 : 4
Kovář 2, Jaša 2, Chrást, Šejnoha – Slavík 2, Tomšík 2
SK Vídeň – Kabadesign VM 7 : 3
Nedoma 3, Janák 2, Pospíšil, Uhlíř – Míšek 2, Pelíšek T.
HC Benetice – HC Tasov 8 : 1
Houzar 3, Rygl 2, Caha 2, Krejčí – Páral
1. SK Vídeň 11 9 1  1 105:41  19
2. HC Benetice 11 9 1  1  93:30  19
3. HC Pikárec 11 9 0  2  77:38  18
4. River VM 11 7 2  2  61:37  16
5. Kabadesign VM 11 6 1  4  66:52  13
6. HCF Dráhy VM 11 6 1  4  56:45  13
7. HC Křižanov 11 5 0  6  60:49  10
8. NHÚ Balinka VM 11 5 0  6  70:48  10
9. SK Stránecká Zhoř 11 3 0  8  47:92   6
10. HC Tasov 11 2 0  9  37:83   4
11. HC Bory 11 1 0 10  22:119 2
12. Farma Měřín 11 1 0 10  31:91  2

    Reklama
  • Online inzerce
  • Rozmarínek Petráveč
  • Construt – pracovník
  • Prodej dřeva
  • MVDr. Chyba
  • ML_prodejce
Nahoru