Starší dorost na body ve Strakonicích nedosáhl

Hazena 22. liga starší dorost – Čechy, 2. kolo
TJ ČZ HBC Strakonice – TJ Sokol Velké Meziříčí 33:23 (17:11)
Na zápas přes celou republiku vyjížděl náš tým staršího dorostu bez možnosti střídání. K utkání vyrazilo šest hráčů a jeden brankář.
Zápas byl ze začátku vyrovnaný. Ovšem v každém poločase si naši hráči vybrali „hluchou“ pětiminutovku, kdy se jim vůbec nedařilo. Soupeř toho dokázal využít a jednoduchou hrou odskočil na šesti až sedmibrankové vedení.

Ani ve druhém poločase se nedařilo odehrát koncentrovaně 30 minut, a proto náskok domácích postupně narůstal a zarazil se až na desetibrankovém rozdílu 33:23.
Na to že náš tým hrál bez střídání tak se s utkáním popasoval poměrně dobře. Nebýt těch dvou výpadků mohli jsme hrát o lepší výsledek. I tak je potřeba hráče pochválit za bojovnost a nasazení.
K dalšímu utkání nastoupí naši dorostenci v sobotu 2. října 2021 v 19:00 proti Lokomotiva Vršovice.
7 m hody 0/1:4/5, vyloučení: 2:3
Sestava a branky: Lukáš Deraha – Martin Šikula (9), Matěj Novotný (7/4), Štěpán Mikšík (3/1), Tomáš Rosa (2), Martin Chalupa (1), Jakub Mach (1) trenér Michael Bezděk, vedoucí Kamil Deraha.