Házenkářky vyšly v derby naprázdno

Hazena 21. liga ženy, 5. kolo
Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Velké Meziříčí 32:24 (18:14)
Páté kolo prvoligové soutěže se neslo ve znamení regionálního derby. Naše házenkářky se přes dobře rozehraný zápas nedokázaly zkoncentrovat a body tak zůstaly na palubovce soupeřek.


Naší obraně chybí větší důraz a v útočné hře zase přehled a větší trpělivost. Černou tečkou utkání bylo zranění kolene Markéty Pospíšilové, které přejeme brzké uzdravení!
Po pěti kolech je tak naše družstvo na desátém místě s bilancí jedné výhry a čtyř proher.
Reprezentační pauzu zaplní naše hráčky druhým kolem Českého poháru, když v sobotu 9. října zajíždějí na palubovku aktuálního lídra ligy, Kunovic. Snahou bude soupeře potrápit a vyzkoušet různé herní a obranné kombinace.
Sestava a branky: Jarmila Šabacká, Marcela Večeřová – Iva Závišková (6), Kristýna Cahová (4), Michaela Homolová (4), Lenka Pacalová (3), Natálie Koudelová (2), Lucie Zbožínková (2), Klára Kuřátková (1), Tereza Borkovcová (1), Karolína Slámová (1), Magda Pospíšilová, Natálie Puffer, Markéta Pospíšilová, trenéři Jana Šidlová a Vincenc Záviška. Jana Šidlová

    Reklama
  • Skauti
  • Výstava Šurda
  • Zvěřinové hody
  • Agro účetní
  • ML_prodejce
Nahoru