Fotbal A

KopanaFC Velké Meziříčí – FC Slovan Rosice 2:3 (0:2)
Střelci: 54. vlastní, 56. Duba – 27. Malata (pk), 43. Pazourek, 81. Selinger. Rozhodčí: Pavlas – Myška, Pololáník.

FC VM – Kruba. (46. Pokorný) – Puža, Komínek, Mucha (46. Kriegsmann), Bouček – Dolejš, Smejkal, Berka (46. Dufek), Šuta (36. Simr), Demeter – Duba, trenér Smejkal. FC Rosice – Zádrapa (46. Balčirák) – Černý (75. Chlup), Vítámvás, Drbal, Kršák (65. Strnad) – Buršík (55. Kugler), Šíp – Vaněk, Selinger, Pazourek (55. Moučka) – Malata (65. Přichystal).
Druhé utkání FC VM přineslo útočný fotbal na obou stranách. Úvod patřil domácím hráčům, kteří se lépe pohybovali i lépe kombinovali, ale nedokázali převahu vyjádřit brankově. Hosté se postupně osmělili, začali domácí více presovat a dokázali potrestat domácí chyby a tak v poločase vedli 2:0. Do druhého poločasu domácí vstoupili zlepšenou hrou, kterou dokázali proměnit ve vyrovnání. Další příležitosti však neproměnili a tak to byli opět hosté kteří si v závěru utkání připravili několik příležitostí z nichž jednu proměnili.