Nevyšlo to

volejbal V neděli 11. 2. 2018 jsme jeli na Krajský přebor starších žáků do Jihlavy. Jak už sám název vypovídá, moc bodů jsme si odtud neodvezli. Tentokráte dostali příležitost hlavně hráči, kteří by měli pro nadcházející sezónu tvořit tzv. osu týmů. Hráči, kteří budou příští rok stále ještě věkem v této mládežnické kategorii a budou hájit naše barvy. Ti, kteří budou muset ještě ukázat, co v nich je, aby byli schopni někoho porážet.

Začali jsme dobře. Několik podání v řadě. Soupeř chyboval a dával nám možnost laciného zisku setu. Na víc jsme se však vlastními silami nezmohli. Soupeř na začátku druhého setu začal hrát „chytře" a spolehlivě vracel míče do našeho pole, kde jsme si s ním nevěděli rady. Porážka 25:11. Tie-break ve znamení předchozího setu a domácí vítězí 2:1.
Ve druhém zápase jsme již neudělali tolik nevynucených chyb jako v předchozím, přesto to k vítězství nevedlo. Všechny body do tabulky tak zůstávají v Jihlavě. Konečné skóre 2:0 (17,15).
Bez dvou našich útočných opor zraněného Matouše Špačka a reprezentujícího Honzu Vaniniho, který si dokonce odbyl svoji sobotní premiéru na lavičce kadetů, jsme na ně neměli.
Co dodat: musíme zabrat, aby se ta tréninková píle projevila i do zápasu.
Sestava: Janák M. + J., Borkovec J., Dobrovolný A., Hladík V., Kučera M., Dvořák V., Zelený O., Tvarůžek S.