Házenkáři z Dózy na bedně

Doza1V sobotu 10. 2. 2018 vyrazili nejmenší házenkáři z Dózy na první letošní turnaje. Přípravka se zúčastnila mezinárodního turnaje vKostelci na Hané, minižáci odehráli povedený turnaj v Litovli.


Přípravka:
Turnaje se zúčastnilo celkem 16 týmů, z toho dva ze Slovenska adva z Maďarska. Kluci ve čtyřčlenné základní skupině první dva zápasy vyhráli, v posledním utkání podlehli celku Náchoda. V osmifinále smetli družstvo Olomouce a ve čtvrtfinále Žďár nad Sázavou. V semifinále narazili opět na Náchod, naši hráči k utkání přistoupili velice dobře, za což byli odměněni výhrou o jeden gól a postupem do finále ve kterém se střetli s týmem Nového Veselí. Utkání bylo velmi pohledné z obou stran, opravdové finále, ve kterém nakonec zvítězil soupeř. Ale i tak je druhé místo výborným výsledkem!
Výsledky:
VM zelená – Horka nad Mor. 11:2
Praha Hostivice 13:9
Náchod  6:16
Olomouc 17:8
Žďár na Sáz. 12:6
Náchod  6:5
Nové Veselí  8:12
Sestava: Daniel Červený – David Bradáč, Kryštof Havelka, Nikolas Fexa, Richard Fexa, Jakub Chalupa, Štěpán Strýček, Tobiáš Tyl. Trenéři: Vlaďka Horáková, Jiří Holý.
Minižáci:
Turnaje v Litovli se účastnilo celkem sedm týmů, hrálo se systémem každý s každým. Jeden zápas trval 2× 8 minut.
VM šedí: naši šeďáci odehráli velmi povedený turnaj, od první minuty šlapali velmi dobře a na soupeřovu branku se hrnul jeden útok za druhým. Vrcholem bylo finále proti domácímu celku, ve kterém jsme celý zápas vedli a v poklidu si pohlídali vítězství o jeden gól. V posledním utkání turnaje se střetla naše družstva proti sobě. Klukům jsme řekli, ať výsledek nesledují a zkusí si různé parádičky (střelba pod nohou, zadovky, nahazovačky, kříže atd.). Utkání nakonec skončilo vítězstvím červených, což mělo později velký vliv na konečné pořadí. Nicméně šedé družstvo slavilo právem celkové první místo. Turnaj se povedl všem klukům, svůj nejlepší turnaj v kategorii mini odehrál Adam Jaša.
Výsledky:
VM šedí – Olomouc 30:18
Ivančice 27:10
Hranice 45:6
Litovel 20:19
Brno 26:17
VM červení 17:19
Sestava: Marek Uchytil – Ondřej Trifanov, Adam Krejčí, Adam Jaša, Vítek Smejkal, Ondřej Navrátil, Filip Hladík.
VM červená: kluci z červeného družstva měli špatný vstup do turnaje, kdy schytali nálož od domácího družstva a pak se protrápili k výhře nad Brnem. Poté ale přišlo velké zlepšení v pohybu, kluci si začali více věřit a začali sbírat další body. Třešničkou na dortu bylo vítězství v posledním utkání nad naším šedým mužstvem, které nakonec klukům přineslo třetí místo na turnaji. S umístěním obou družstev jsme velice spokojeni a doufáme, že se našim hráčům povede stejně příští týden na turnajích v Horce nad Moravou.
Výsledky:
VM červená – Litovel  8:24
Brno 16:15
Ivančice 13:11
Hranice 36:6
Olomouc 22:25
VM šedí 19:17
Sestava: Martin Borkovec – Jakub Kocourek, Filip Hladík, Tomáš Jelínek, Michal Badalík, Štěpán Fiala, Daniel Milota. Trenéři: Petr Kaštan, Martin Krejčí.

Doza2Doza3Doza4Doza5Doza6Doza7

    Reklama
  • Prázdniny21
  • Pozemky_
  • MŠ Ořechov
  • PlakátRozmarinek
  • Rozmarínek Petráveč
  • Construt – pracovník
  • Šum Měřín 2021
  • ML_prodejce
Nahoru