Televizní kamery natáčely v Borech fotbalový zápas i svatbu jednoho z hráčů

Fotbal vavra_martinNa programu ČT sport byl vysílán živě nedělní zápas 19. kola Okresního přeboru mužů Žďárska. Konal se v rámci projektu Náš fotbal živě mezi fotbalisty TJ Družstevník Bory a a TJ Sokol Bobrová. zvítězily nad Bobrovou vysoko 6:0 a mladý kanonýr Miroslav Ochrana se blýskl hattrickem.

Domácí tým šel do vedení hned v úvodu utkání po krásné střele do horního růžku Miroslava Ochrany. Bory měly navrch, ale další branku úvodní poločas nenabídl.
Ve druhé polovině zápasu pak domácí své vedení dále navyšovali a hosty nepouštěli do hry. Bobrová mohla v posledních deseti minutách alespoň snížit. Jediná šance hostujících ale skončila na horní tyčce. V závěru utkání hattrick dovršil trefou kanonýr Miroslav Ochrana.
Utkání bylo oslavou sportu a fotbalu, který v Borech hodně propagoval pan Stanislav Ochrana starší a jeho vnuk zmíněnými třemi góly jen potvrdil, jak je tato hra krásná. „Zažíval minimálně stejné pocity jako hvězdný hráč Cristiano Ronadlo, který se pyšní nejenom v poslední době několika vstřelenými hattricky,“ zmínila fotbalová fanynka v reakci na úspěch borského krále střelců. Velmi dobrý výkon podal také vídeňský starosta Martin Vávra, jehož komentátoři také dost chválili. „Je sice nejstarší, ale naběhá toho nejvíc,“ potvrdil slova komentátorů další z fanoušků.