Áčko si z Hlučína odvezlo sedmigólový debakl

Fotbalisti14. 5. 2022
Náš tým na utkání v Hlučíně nebude v dobrém vzpomínat. Už od 8. minuty domácí mužstvo vedlo 2:0. Do konce poločasu ještě Hlučín přidal jeden gól. Ve druhém poločase domácí gólové hody pokračovaly a zastavily se až na čísle sedm. Naši fotbalisté také měli určité náznaky šancí, žádná se však neuchytila a Hlučín si tak připsal zasloužené vítězství 7:0.

FC Hlučín 7:0 (3:0) FC Velké Meziříčí
Góly: 6. Moučka, 8. Dostál, 45. Praus, 48. Lokša, 63. Wala, 66. Zajíček, 89. Lehnert. Rozhodčí: Ogrodnik – Dudek, Matějek. Diváci: 263. FC Hlučín: Lapeš – Wolf, Plesník, Holzer, Wala (74. Kocur) – Buchvaldek, Praus (67. Kovala) – Moučka (61. Lehnert), Mládek (46. Ptáček), Dostál (46. Zajíček) – Lokša. FC Velké Meziříčí: Kolář – Pavlík, Komínek, Mucha, Puža – P. Demeter, Šuta (70. Urbánek), R. Demeter, Nedvěd, Bouček (61. Vašíček) – Plichta (61. Malata Mir.).
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Co je nám platný, že mezi vápny byla hra vyrovnává, ale rozhoduje se ve vápně a tam jsme byli dnes katastrofální. Branku bychom nedali ani za týden a ve vlastním vápně jsme se chovali jako žáci. Klobouk dolů před domácími jak byli efektivní, protože snad z každého náznaku nám dali gól. Každopádně je to pro nás velká ostuda a po výhře nad Kroměříží je to bohužel opět krok zpátky.
Příští utkání sehraje náš tým v neděli 22. 5. v Uničově. Zápas má výkop v 10.15.
http://www.fcvm.cz/ 

TabMuzi

  Reklama
 • Pronájem kanceláře
 • ML prázdniny 2022
 • bunkyVM
 • Rozmarinek letak22
 • Farma Tasov servírka
 • Farma Tasov kuchařka
 • Hospic sv. Mikuláše 1
 • Hospic sv. Mikuláše 2
 • Nábor fotbal
 • Skauti
 • Výstava Šurda
 • ML_prodejce
Nahoru