Fotbalové Áčko remizovalo s Blanskem

FCVMTřetí výhra v řadě se nepovedla. Náš tým v domácím utkání 30. kola MSFL šel však po dvaceti minutách zaslouženě do jednobrankového vedení. Skóre 1:0 vydrželo až do 70. minuty, kdy hosté byli za svojí aktivitu ve druhém poločase odměněni vyrovnáním na konečných 1:1.

FC Velké Meziříčí 1:1 (1:0) FK Blansko
Góly: 20. Plichta – 70. Smrčka. Rozhodčí: Malimánek – Mojžíš, Kolář. Diváci: 215. FC VM: Kolář – Puža, Komínek (C), Mucha, Pavlík (73. Sysel) – Nedvěd (61. Bouček), Demeter P. Šuta, Demeter R., Dolejš – Plichta (61. Malata Mir.). FK Blansko: Nešetřil – Feik, Zúbek, Štencl (90. Fiala), Tulajdan (57. Alexa), Todorič, Šíp (71. Chyla), Smrčka, Černý, Machálek (C), Blažík.
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: O našem nezisku 3 bodů dnes rozhodla koncovka v prvním a na začátku druhého poločasu, tam si myslím, že jsme měli vést 3:0. Bohužel se tak nestalo a naším výpadkem od poloviny druhého poločasu jsme pustili soupeře do hry. Ve finále je remíza spravedlivá, protože i soupeř měl své gólové šance.
Další utkání odehraje náš tým venku v sobotu 4. 6. proti Zlínu B. Výkop zápasu je v 10.30.