Generálka na ligu se Velmezu nevydařila

HokHodon20. 9. 2022
HHK Velké Meziříčí 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) SHKM Baník Hodonín
Sestavy: HHK Velké Meziříčí: Krejčí (Juda J.) – Sedláček, Trnka, Koželuh, Buchal, Ambrož, Švejda, Báňa – Strnad, Juráň, Malec, Doležal, Vedral, Oščádal, Maštera, Burian V., Dupljaku, Nesvadba, Křenek, Střecha F.

SHKM Baník Hodonín: Holík (Dolíška) – Škápik, Směřička, Polesný, Němec, Kučera, Rauš – Dufek, Matějka, Bartes, Popelka, Medek, Krejčiřík, Sajdl, Charvát, Peš, Štědrý, Hložánek, Krejčí. Branky a nahrávky: HHK Velké Meziříčí: 46:46 Nesvadba (Vedral), 53:15 Malec (Sedláček, Oščádal). SHKM Baník Hodonín: 14:27 Charvát (Dufek, Medek), 32:00 Rauš (Peš, Hložánek), 57:47 Sajdl (Směřička, Peš), 59:28 Dufek. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1, v oslabení 0:0.Střely na branku:0:0 (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0). Diváci: 154. Rozhodčí: Mejzlík – Augusta, Trávník
Hokejisté Velkého Meziříčí v posledním přípravném utkání před startem II. ligy podlehli hodonínskému Baníku.
V souboji s novým soupeřem z východní konference II. ligy velkomeziříčští dlouho nemohli překonat Holíka v hodonínské brance. Hosté naopak v první i druhé třetině zapsali po jednom zásahu. Ve třetí části potom snižoval na 1:2 Viktor Nesvadba a v 54. minutě rozjásal domácí publikum brankou na 2:2 Ondra Malec. V následné přesilové hře ale meziříčští obrat nedokonali, navíc hned po jejím skončení inkasovali branku na 2:3, na kterou již nedokázali odpovědět. Hosté poté v závěru pojistili vítězství trefou do prázdné branky. Jiří Mráz