Rosice byly nad naše síly

FotbRosiced27. 9. 2022
V domácím utkání 8. kola MSFL přivítal náš tým na Tržišti mužstvo Rosic. A právě tým Rosic od začátku utkání diktoval tempo hry a jednoznačně naše mužstvo přehrával. O výhře rozhodli hosté už v prvním poločase, kdy se prosadili třikrát a stanovili tak konečný výsledek 0:3.

FC Velké Meziříčí 0:3 (0:3) FC Slovan Rosice
Góly: 15. a 45. Kulík, 33. Dobrovodský. Rozhodčí: Bělák – Cieslar, Kolář. Diváci: 330. FC VM: Lancman – Vašíček (64. Štourač), Mucha (28. Partl), Bílý, Sysel (80. Foltýn) – Plichta, Puža (C), Šuta, Franěk, Karmazín – Malata Mir. Rosice: Zádrapa – Černý (C) (81. Krejčí), Zezula, Buchta, Praks – Kulík (81. Drbal), Novák – Dobrovodský (89. Kozel), Koláčný (64. Kotásek), Selinger – Přerovský (64. Fila).
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Rosice měly zápas pod kontrolou od prvních minut a můžeme být rádi, že to s námi nedopadlo ještě hůř. Je vidět, že pokud se nesejde několik věcí zároveň, tak proti momentálně nejlepšímu soupeři, co jsme hráli, nemáme šanci. Hosté vyhráli jednoznačně a nedali nám ani čuchnout. My jsme byli po 5 neprohraných zápasech v očekávání, že opět něco uhrajeme, ale hosté nás vrátili zpět do reality. Pokud budeme dostávat každý zápas 3 góly, tak nemůžeme myslet na bodový zisk.