Benfika přijela s prázdnou

mic517. 10. 2022
Třetí prohru v řadě si připsala naše rezerva v utkání 11. kola KP Vysočiny proti Ledči nad Sázavou. Do utkání však nevstoupil náš tým špatně. V 19. minutě se po brejku gólově prosadil Partl, soupeř ale do konce poločasu vyrovnal. Ve druhém poločase byli domácí aktivnější a dokázali zatížit konto našeho týmu třemi brankami, které určily konečný výsledek 4:1.

FK Kovofinis Ledeč nad Sázavou 4:1 (1:1) FC Velké Meziříčí B
Góly: 34. Vágner Matěj, 71. Chlubna Martin, 73. Vágner Matěj, 89. Vodička Lukáš – 19. Partl Pavel. Rozhodčí: Fryč Vlastimil – Chromý Karel, Valíček Adam. Diváci: 200. Sestava FC VM B: Lancman – Blažek, Mička, Chodák, Skryja, Partl (78. Starý), Klíma, Chalupa (C), Havlík, Foltýn, Koudela (71. Bibr).
Hodnocení trenéra Libora Švece: Poslední zápasy se nám nedaří, což se potvrdilo i dnes. Nadějně rozehraný zápas si vždy během krátké chvíle dokážeme neskutečně pokazit. V současné chvíli nám chybí kvalita.
Další utkání sehraje naše rezerva v sobotu 22. 10. venku proti Žirovnici. Duel má výkop ve 14.30.