Inzerce

SANBORN: společnost, na kterou se můžete spolehnout

22. 06. 2023

S1Velkomeziříčská společnost SANBORN patří mezi přední výrobce dílů pro výrobu energie, těžbu ropy a zemního plynu a dopravu. Její počátky sahají až do 20. let minulého století, novodobá historie se píše od 90. let. Od té doby SANBORN prakticky neustále roste, v loňském roce dosáhl rekordních tržeb přes půl miliardy korun a meziročně zvýšil objem objednávek o 70 %. Čím to, že se mu tak daří?

Na to jsme se zeptali generálního ředitele, pana Ivana Dzida.

Číst více...

Víkend otevřených zahrad

9. 06. 2023

vikend otevrenych_zahradZAHRADY ROZMARÍNEK s. r. o. Petráveč areál pod novou zástavbou

Číst více...

Makléřka radí a informuje

23. 04. 2023

Kupova Lenka_A_reality_2023_copyPivař jásá, makléř pláče. Na trhu přibývá ležáků


Zpráva, že na trhu přibývá ležáků, by potěšila jistě milovníky zlatavého moku. Když je ale řeč o nemovitostech, pozitivní náboj zprávy je pryč. V nabídkách realitních kanceláří se začínají objevovat nemovitosti, které na majitele čekají měsíce. Makléři radí, zlevňujte.

Číst více...

Mezinárodní kongres zdraví 2023 Praha

4. 10. 2022

KongresV termínu 15. až 17. 9. 2023 se uskuteční třetí ročník Mezinárodního kongresu zdraví 2023 Praha – navazuje na předchozí ročník, na kterém vystoupilo mnoho významných osobností, včetně zástupců WHO.

Číst více...

Akce pivnice Na Lipnici: soutěže, ale i zájezdy

28. 09. 2022

LipnZamekVelkomeziříčská pivnice Na Lipnici v letošním roce uspořádala pro veřejnost již několik soutěžních setkání. Konkrétně šlo o zimní, respektive jarní turnaje ve hře „Člověče, nezlob se!“ + v karetní hře „prší“, nu a v sobotu 10. září došlo konečně i na šachy. Na počátku tohoto roku se měl konat také přebor v pexesu; ten však byl nakonec z důvodu malého zájmu zrušen.

Číst více...

Šance zbavit se exekucí

28. 09. 2022

MilostiveLetoPříležitost zbavit se exekucí nabízí zadluženým občanům stát v rámci „Milostivého léta II“. Možnost je to na dlouhou dobu poslední a probíhá od 1. září do konce listopadu tohoto roku.

Číst více...

Horácké autodružstvo Velké Meziříčí využilo možnost získat dotaci z evropkých fondů na vybudování bateriového úložiště

28. 09. 2022

HADfotoMyšlenka pořízení technologie akumulace elektrické energie vznikla současně s rozhodováním vybudování dobíjecích stanic pro elektromobily. Při dobíjení elektromobilů, zejména prostřednictvím rychlodobíjecích stanic, významně vzroste okamžitá spotřeba elektrické energie, a právě to je jeden z okamžiků, kdy je možné využít naakumulovanou elektrickou energii, aby enormně nerostly náklady za odběr elektřiny. Rozhodnutí pořídit bateriové úložiště na sebe tedy nedalo dlouho čekat.

Číst více...

    Reklama
  • Malirstvi
  • Renovace vany
  • Prodej masa, Vanoce
  • Nábor fotbal
Nahoru