Inzerce

Všem vlastníkům nemovitostí vznikla 1. ledna nová povinnost. Pokud na ni zapomenou, hrozí jim pokuta 400 tisíc

5. 04. 2024

Hliniste studie_uchytilovaDočkali jsme se. Nový stavební zákon je tady. U veřejnosti se však zatím setkává spíše s rozpaky než spokojeností. Na oblibě novele nepřidává ani to, že přináší kromě slibovaných výhod také povinnosti. Majitelům nemovitostí tak přibude další věc, kterou si budou muset pohlídat. Pokud ji opomenou, mohou být postihnuti sankcí ve výši 400 tisíc korun.

Číst více...

Kolik váží hlava a kde má správně být

5. 04. 2024

fyzioterapie Krystofova_hlava_cislo_5Hlava dospělého člověka váží v průměru 4,5 kilogramu. A to bez ohledu na výšku IQ a tíhu starostí.

Číst více...

SANBORN: společnost, na kterou se můžete spolehnout

22. 06. 2023

S1Velkomeziříčská společnost SANBORN patří mezi přední výrobce dílů pro výrobu energie, těžbu ropy a zemního plynu a dopravu. Její počátky sahají až do 20. let minulého století, novodobá historie se píše od 90. let. Od té doby SANBORN prakticky neustále roste, v loňském roce dosáhl rekordních tržeb přes půl miliardy korun a meziročně zvýšil objem objednávek o 70 %. Čím to, že se mu tak daří?

Na to jsme se zeptali generálního ředitele, pana Ivana Dzida.

Číst více...

Víkend otevřených zahrad

9. 06. 2023

vikend otevrenych_zahradZAHRADY ROZMARÍNEK s. r. o. Petráveč areál pod novou zástavbou

Číst více...

Makléřka radí a informuje

23. 04. 2023

Kupova Lenka_A_reality_2023_copyPivař jásá, makléř pláče. Na trhu přibývá ležáků


Zpráva, že na trhu přibývá ležáků, by potěšila jistě milovníky zlatavého moku. Když je ale řeč o nemovitostech, pozitivní náboj zprávy je pryč. V nabídkách realitních kanceláří se začínají objevovat nemovitosti, které na majitele čekají měsíce. Makléři radí, zlevňujte.

Číst více...

Mezinárodní kongres zdraví 2023 Praha

4. 10. 2022

KongresV termínu 15. až 17. 9. 2023 se uskuteční třetí ročník Mezinárodního kongresu zdraví 2023 Praha – navazuje na předchozí ročník, na kterém vystoupilo mnoho významných osobností, včetně zástupců WHO.

Číst více...

    Reklama
  • Rozmarinek23
  • Grilovani
  • Malirstvi
  • Prodej masa, Vanoce
  • Nábor fotbal
Nahoru