Inzerce

Mezinárodní kongres zdraví 2023 Praha

4. 10. 2022

KongresV termínu 15. až 17. 9. 2023 se uskuteční třetí ročník Mezinárodního kongresu zdraví 2023 Praha – navazuje na předchozí ročník, na kterém vystoupilo mnoho významných osobností, včetně zástupců WHO.

Číst více...

Akce pivnice Na Lipnici: soutěže, ale i zájezdy

28. 09. 2022

LipnZamekVelkomeziříčská pivnice Na Lipnici v letošním roce uspořádala pro veřejnost již několik soutěžních setkání. Konkrétně šlo o zimní, respektive jarní turnaje ve hře „Člověče, nezlob se!“ + v karetní hře „prší“, nu a v sobotu 10. září došlo konečně i na šachy. Na počátku tohoto roku se měl konat také přebor v pexesu; ten však byl nakonec z důvodu malého zájmu zrušen.

Číst více...

Šance zbavit se exekucí

28. 09. 2022

MilostiveLetoPříležitost zbavit se exekucí nabízí zadluženým občanům stát v rámci „Milostivého léta II“. Možnost je to na dlouhou dobu poslední a probíhá od 1. září do konce listopadu tohoto roku.

Číst více...

Horácké autodružstvo Velké Meziříčí využilo možnost získat dotaci z evropkých fondů na vybudování bateriového úložiště

28. 09. 2022

HADfotoMyšlenka pořízení technologie akumulace elektrické energie vznikla současně s rozhodováním vybudování dobíjecích stanic pro elektromobily. Při dobíjení elektromobilů, zejména prostřednictvím rychlodobíjecích stanic, významně vzroste okamžitá spotřeba elektrické energie, a právě to je jeden z okamžiků, kdy je možné využít naakumulovanou elektrickou energii, aby enormně nerostly náklady za odběr elektřiny. Rozhodnutí pořídit bateriové úložiště na sebe tedy nedalo dlouho čekat.

Číst více...

Tanatech

9. 02. 2022

Tanatech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

Precon

2. 02. 2022

Precon

Florista

2. 02. 2022

Florista

    Reklama
  • COOP manažer
  • All4FVE
  • Masáže Veronika
  • Skauti
  • Výstava Šurda
  • Nábor fotbal
  • ML_prodejce
Nahoru