Umělé kluziště je zpátky na náměstí. Stánky jsou otevřeny

Namesti V sobotu 26. listopadu byly na náměstí otevřeny stánky a bylo také zpřístupněno kluziště s umělým povrchem. To pracovníci připravovali a montovali v tomto týdnu.

Přijďte si zabruslit, aniž by mrzlo a kdyby vám přece jen byla zima, tak se můžete zahřát třeba svařákem nebo horkou čokoládou. Prodejci nabízí, kromě již zmíněného, kávu, mošt, palačinky, párky v rohlíku, kremrole, spoustu výrobků z čokolády a dřeva. Spustit provoz se připravuje další stánek s občerstvením, je z čeho vybírat.

namesti stanky_foto_meu

V neděli 27. listopadu se v rámci rozsvícení vánoční výzdoby můžete těšit na vystoupení místní skupiny Zahrajem a na animovaný film Zpívej 2 se vstupem do kina Jupiter clubu zdarma.

Mimo klasické trhy ve středu náměstí, které budou v provozu každý den, se v úterý 6. prosince po obvodu náměstí rozestaví různí prodejci s pestrým vánočním sortimentem, řemeslnými výrobky a dárky.
Od 5. do 7. prosince pořádá Český svaz žen tradiční Vánoční výstavu. Tu můžete navštívit denně od 9 do 17 hodin.
Prostory Jupiter clubu se otevřou ještě 11. a 12. prosince, aby daly vyniknout talentu místních mladých umělců při Vánočním koncertu.

-red, měú- Foto: ML a měúvm

    Reklama
  • Malirstvi
  • Renovace vany
  • Prodej masa, Vanoce
  • Nábor fotbal
Nahoru