Křižovatka v Osové Bítýšce bude uzavřena od 10. července do konce září

Uzavření křižovatky_Osova_Bityska_silnic_bývalé_I_copyOd 10. 7. 2023 do 30. 9. 2023 bude probíhat celková rekonstrukce křižovatky silnic bývalé I/37 a II/390 v obci Osová Bítýška. V tomto termínu bude křižovatka zcela neprůjezdná.

„Objízdná trasa bude vedena v obou směrech přes Velkou Bíteš. Do obce bude zákaz vjezdu mimo obyvatel a dopravní obsluhy obcí Osová Bítýška a Záblatí. Provozovny nacházející se v blízkosti rekonstruované křižovatky budou i nadále v provozu dle vlastního uvážení," informuje web obce.
Autobusová doprava bude v obou směrech vedena v náhradní trase po místních komunikacích (Spořilov – Habeš – Kozí – obecní úřad). Autobusová zastávka u Mezlíkových bude dočasně zrušena, a ta u kostela bude přesunuta před obecní úřad.
Občané Osové Bítýšky mohou využívat všechny ostatní místní komunikace – po dobu rekonstrukce budou odstraněny betonové květináče u Péťových.
„Prosíme nejen řidiče, ale i chodce o pochopení, trpělivost a především zvýšenou pozornost při pohybu na místních komunikacích," vyzývá vedení obce.
-red, zdroj web OB-

    Reklama
  • JelVila11_23
  • Prodej masa, drubez
  • Nábor fotbal
Nahoru