Nezodpovědný řidič poškodil zařízení u vysokorychlostního vážení

vahy vm_poskozeni_detail_sloupkuNezodpovědný řidič nákladního vozidla Mercedes Benz Actros poškodil dynamické váhy kousek za Velkým Meziříčím ve směru na Měřín.

„Oznámení o události jsme na integrované operační středisko přijali 22. června. Na místě policisté šetřením zjistili, že kolem 11.30 hodin jel řidič s nákladním vozidlem Mercedes Benz Actros po silnici II/602 ve směru od města Velké Meziříčí k obci Stránecká Zhoř. Tam se při jízdě přímým úsekem komunikace v klesání nechoval ohleduplně a ukázněně, ponechal pracovní rameno vozidla ve vysunuté poloze. 

 vahy_vm_poskozeni_3V důsledku toho došlo k nárazu ramene do kovové konstrukce s kamerami, kterou tím poškodil," uvedla tisková mluvčí policie. Po nárazu se tato konstrukce vyvrátila a spadla na komunikaci.
Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. U řidiče byla provedena dechová zkouška na alkohol a její výsledek byl negativní. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na rameni vozidla Mercedes a na kovové konstrukci a kamerovém systému ve výši asi 410 000 korun. Případem dopravní nehody se zabývali policisté dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou.
-red, zdroj: pčr- Foto: PČR

 

 vahy_vm_poskozeni_2

    Reklama
  • JelVila11_23
  • Prodej masa, drubez
  • Nábor fotbal
Nahoru