Anděl mezi zdravotníky žije v našem městě. Jmenuje se Jana Hladíková

andel mezi_zdravotniky_hladikova_jana_foto_fcb_organizatorůJsou tu pro nás každý den. Každý den pomáhají desítkám, stovkám, tisícům lidí, aby se cítily lépe a poskytují jim péči. Ano, řeč je o zdravotnících.

Do finále soutěže „Anděl mezi zdravotníky 2023", která je určena pro lékaře, zdravotní sestry, záchranáře, ale i pro lékárníky, se dostala také Jana Hladíková (uprostřed), zdravotní sestra z Velkého Meziříčí. A právě ona soutěž vyhrála – stala se takzvaným andělem roku 2023.
O umístění těch nejlepších „andělů" rozhodovalo nejen vzdělání, ale také sympatie, profesionalita, a hlavně láska k tak náročnému povolání.
Jana Hladíková pracuje jako zdravotní sestra interní a neurologické JIP v Nemocnici Třebíč i v Nemocnici sv. Zdislavy v Mostištích.

A nápis na jejím tričku mluvil jasně – má srdce na pravém místě! Paní Hladíková má 4 děti a dalších 80 vzala pod svá křídla, když ve volném čase dělá zdravotní sestru, tejpařku a masérku hokejového klubu HHK Velké Meziříčí, a to jak pro juniory, ale i borce z A mužstva. Reakce Jany na její nominaci do soutěže byla tato: „Hrozně si toho vážím, ale zároveň se bojím. Nejsem zvyklá být středem pozornosti. Ale 84 dětí mi řeklo, že mi drží pěsti a jsem ráda, že na mne budou myslet."

Vítězové 4. ročníku soutěže Anděl mezi zdravotníky:
• Jana Hladíková z Nemocnice Třebíč, Nemocnice svaté Zdislavy Mostiště, HHK VM - na snímku uprostřed.
• Petr Pazour z Nemocnice Nové Město na Moravě
• Romana Veltruská z Nemocnice Slaný.
Ani letošní ročník ale nebyl jen o třech vítězích, těmi jsou všichni finalisté a zdravotníci všeobecně.
Připravila: Iva Horká.
Foto: zdroj FCB AMZ

    Reklama
  • JelVila11_23
  • Prodej masa, drubez
  • Nábor fotbal
Nahoru