Sedmidenní jízdenka od nového roku ulehčuje cestování po Vysočině

autobus foto_Zdar_ZROd 1. ledna 2024 mohou cestující na Vysočině využít výhodné sedmidenní jízdenky. Novinka platí v autobusových a vlakových spojích zařazených do Veřejné dopravy Vysočiny.

Školáci i pravidelní cestující díky nové jízdence ušetří, v případě sedmi párů obousměrných jízd zaplatí hodnotu necelých čtyř párů jízd.
Zvýhodněná sedmidenní jízdenka přináší kromě finanční úspory také časovou. Pomáhá s rychlejším odbavováním cestujících, kteří nemusejí pravidelně nakupovat jednotlivé jízdenky. Novinku lze zakoupit u řidičů autobusů, na pokladnách, a to i bezhotovostně, nebo u průvodčích Českých drah. Jízdenka je přestupní, lze ji využít také v MHD Jihlava a Třebíč. Platí sedm dní od zakoupení a držitele opravňuje využít veřejnou dopravu v trase na ní uvedené bez omezení počtu jízd v obou směrech.
Cesty v rámci VDV lze plánovat pomocí tarifního kalkulátoru, kde se po zadání počáteční a cílové destinace zobrazí cena jednotlivých typů jízdenek.
Více informací a odpovědi na nejčastější dotazy naleznete na:
www.idsvdv.cz
www.verejnadopravavysociny.cz
V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Připr.: red ML, Ilustr. foto: archiv ML

    Reklama
  • Malirstvi
  • Renovace vany
  • Prodej masa, Vanoce
  • Nábor fotbal
Nahoru