Sport

Ženské finále fotbalového poháru sledovalo v Meziříčí na 900 lidí. Sparťanky obhájily výhru

23. 05. 2018
fotbalZ SlovackoPohár FAČR žen – finále, 19. 5. 2018, Velké Meziříčí, U Tržiště

AC Sparta Praha – 1. FC SLOVÁCKO 3:1 (3:0)
Rozhodčí: Kovářová V. – Zaplatilová Jana, Šafránková Nikola. Delegát: Ratajová Lucie. 856 diváků.

Číst více...

Fotbalisté ztrácejí dva body na první tým MSFL

KopanaFC Velké Meziříčí – SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:1 (2:0)
Střelci: 17. Simr, 28. Puža – 66. Matoušek. Rozhodčí: Vostrejž, Nováček, Hanáková. FC VM – Kruba – Bouček, Mucha, Šimáček, Berka (54. Kriegsmann) – Dolejš, Puža (88. Vlk), Komínek, Šuta (75. Polanský), Demeter – Simr, na lavičce Simandl, Pokorný a Duba, trenér Smejkal.

Křižanov – II. třída OP mladších žáků

Kopana2Ve 12. kole soutěže II. třídy OP mladších žáků ve fotbale zavítal Křižanov za soupeřem do Radešínské Svratky. Zápas byl odehrán v Bobrové.
Na začátku prvního poločasu se šance ke vstřelení branky střídaly na obou stranách. V závěru poločasu Křižanov převzal iniciativu a ve 29. minutě Anděl vstřelil první branku utkání.

Veteránská liga

Kopana1Výsledky utkání v úterý 15. 5.

Slza Velké Meziříčí × Bohdalec 1:7 (0:2)
Branky: Aleš Krčál / Petr Nedoma – 2, Tomáš Novotný, Jaroslav Havlík, Josef Hrbek, Petr Tulis, Pavel Nečas.

Starší žáci házené mají za sebou úspěšný víkend

Haz ST_zaciO víkendu 12. a 13. května odehráli obě naše družstva své skupiny Ligy Vysočiny starších žáků. Hrací doba byla 2×15 minut.
Nejprve v sobotu naše B družstvo, hrající skupinu ocelkové 5.–9. místo, o tzv. pohár předsedy KSHV, odehrálo turnaj v Pardubicích. Za tento tým nastupují převážně hráči z mladších žáků a kluci hrající v této kategorii prvním rokem.

Mladší žáci v Havlíčkově Brodě

Haz ml_zV sobotu 21. 5. jsme zavítali na třetí turnaj finálové skupiny Ligy Vysočiny. První dva turnaje jsme nepoznali hořkost porážky, což jsme bohužel nedokázali až tak úplně potvrdit. Pro velký počet omluvenek jsme na turnaj odjížděli jen v devíti, měli jsme tedy jen dva hráče na prostřídání.

Ukončení letošní školní ligy v miniházené

skol liga1Ve středu 16. 5. a ve čtvrtek 17. 5. 2018 proběhly poslední turnaje letošní sezóny školních lig v miniházené, které organizoval místní TJ Sokol Velké Meziříčí ve spolupráci sDózou svč VM. Malí házenkáři získali za celoroční práci účastnické medaile.