Junioři HHK vyhráli oba víkendové zápasy

Brank8. 3. – pátek – junioři – dohrávka 17. kola
HHK VM – HC Hlinsko 5:3 (3:0, 0:3, 2:0)
Góly a asistence HHK: 05:56 Škrdlová, 11:8 Bednář D. (Burian M.), 16:09 Procházka (Havliš, Šandera), 53:8 Bednář P., 58:50 Bednář D. (Bednář P.)

Sestava HHK VM:
Svoboda (Pestr) – Burian M., Škrdlová, Pacalová, Doležal – Báňa, Bednář P., Bednář D. – Šandera, Havliš, Procházka – Zacha, Klár, Kuřátko.
Rozhodčí: Marek – Erat, Kotrba.
Vyloučení: 5:7, využití: 2:1, v oslabení: 1:0. Střely na branku: 36:33 (14:7, 8:18, 14:8). Diváci: 42.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem:
Další dvě utkání sehráli junioři HHK na domácím stadionu. Chtěli jsme doma odčinit předcházející porážky. Páteční utkání proti Hlinsku jsme začali podle našich představ. Soupeře jsme od začátku dostali pod tlak a výsledkem byly tři branky. Varoval jsem tým, aby nic ve druhé třetině nepodcenil, my jsme přestali hrát a soupeř toho využil a srovnal na 3:3. Třetí třetina byla o tom, kdo dá gól. Naštěstí se nám to podařilo a v závěrečné power play soupeře se nám podařilo vstřelit pátou branku a bereme tři body. Tým si musí uvědomit, že se utkání musí hrát na doraz celé tři třetiny.
10. 3. – neděle – junioři
HHK VM – HC Strakonice 8:2 (1:0, 4:1, 3:1)
Góly a asistence HHK: 14:8 Bednář D. (Havliš, Procházka), 22:47 Úlovec (Pacalová, Doležal), 24:10 Procházka (Bednář D.), 26:39 Burian M. (Báňa, Úlovec), 27:21 Doležal (Bednář D.), 41:26 Bednář D. (Karásek), 43:46 Báňa (Bednář P.), 49:32 Bednář D. (Havliš, Burian M.).
Svoboda (Pestr) – Škrdlová, Burian M., Doležal, Pacalová, Karásek – Báňa, Bednář P., Bednář D. – Úlovec, Havliš, Procházka – Šandera, Klár, Zacha – Strádal. Rozhodčí: Brýdl – Tichý, Mejzlík. Vyloučení: 2:4, využití: 2:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 38:37 (10:14, 16:13, 12:10). Diváci: 48.
Hodnocení hlavním trenérem:
Ve druhém utkání jsme hostili tým ze Strakonic. Do utkání jsme vstoupili dost vlažně, soupeř nás přehrával, čisté konto držel Ivoš Svoboda. V závěru třetiny se nám podařilo vstřelit gól. Ve druhé a třetí třetině jsme soupeře jasně přehrávali a výsledkem byly krásné akce a taky branky. Opět bereme tři body a celý tým si zaslouží pochvalu za oba zápasy na domácím hřišti.
Do konce sezony nám zbývají dva zápasy. Budeme bojovat o další body.
Ostatní výsledky devatenáctého kola: HC Chotěboř – HC DDM České Budějovice 8:3, HC Hlinsko – HC Český Krumlov 5:7.
Ml. a st. žáci měli víkendové kolo s Duklou Jihlava předehrané
Ostatní výsledky 25. kola starších žáků: SKLH Žďár n. S. – BK Zubři Bystřice n. P. 10:6, HC Ledeč N. S. – BK HB 6:3, HC LM Pelhřimov – TJ Náměšť n. O. 10:0.
Ostatní výsledky 25. kola mladších žáků: SKLH Žďár n. S. – BK Zubři Bystřice n. P. 26:0, HC Ledeč N. S. – BK HB 7:3, HC LM Pelhřimov – HC Světlá n. S. 3:12.
Program: Pátek 15.3. HHK VM přípravka 2009 – HC Spartak Velká Bíteš, zač. v 17.00 (ZS VM)
Sobota 16. 3. Turnaj přípravek 2010 v Mor. Budějovicích, zač. v 10.00
Sobota 16. 3. HC Chotěboř – HHK VM junioři, zač. v 17.00 (ZS Chotěboř) . Neděle 17.3. Turnaj přípravek 2011 ve VM, zač. v 10.45.