Házená: Muži si výhrou zajistili 4. příčku v tabulce

Hazena 22. liga mužů Morava Jih – 21. kolo/TJ Sokol VM – SK Kuřim 38:33 (21:17)
V posledním domácím zápase letošní sezony jsme přivítali 5. celek soutěže z Kuřimi. Hrála se rychlá házená, kdy se více útočilo, než bránilo. Do 13. minuty jsme si dokázali vybudovat náskok 10:6. Pět minut před koncem poločasu jsme stále vedli o 4 branky (18:14). Kuřim ale rychlou šňůrou 3 branek dorovnala na rozdíl jedné trefy. Poločas skončil rozdílem 4 branek. Ve druhé půli pokračovaly brankové hody.

Důležité ale bylo to, že jsme soupeře neustále drželi ve 4-6 brankovém manku. Hosté se nám nedokázali výrazněji brankově přiblížit, a my si tak hlídali náskok. A když jsme osm minut před koncem vedli již 34:27, bylo téměř rozhodnuto. Muži se s publikem rozloučili výhrou po přestřelce 38:33. Touto cestou bychom chtěli poděkovat divákům za skvělou atmosféru a podporu během celého soutěžního roku!!! V posledním soutěžním kole totiž zajíždíme na horkou půdu třetích Ivančic, kde nám případná výhra může zajistit posun ještě o jednu pozici výše!
7m hody: 1/1:2/3, vyloučení 3:2, diváků 183
Sled branek: 4:2, 7:4, 10:6, 15:11, 18:14, 18:17, 21:17, 24:19, 28:23, 31:25, 34:27, 37:32, 38:33. Sestava a branky: Ondřej Poul, Libor Kotík – Pavel Roub (8), Vítězslav Večeřa (6), Jan Lečbych (6), Jakub Bezděk (6), Pavol Živčic (5), Dominik Buchta (2), Jiří Kaštan (2), Pavel Strašák (2/1), David Kubiš (1), Tomáš Pažourek, Kamil Babáček, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva: Michael Bezděk. -red, onp-