HÁZENÁ: Dorost i podruhé venku bodoval

HazDorost2. liga mladší dorostenci JM – 3. kolo

TJ Kovofiniš Ledeč n. S. – TJ Sokol Velké Meziříčí 26:31 (9:17)
Dorost v rámci třetího kola zajížděl na půdu dosud neporažené Ledče nad Sázavou. Kluci do utkání vstoupili dobře a hned od úvodu se ujali vedení. Zásluhu na to měl i dobrý výkon brankáře Derehy, který svými zákroky držel soupeře na distanc. Do 20. minuty se hrála poměrně vyrovnaná partie (6:9).

Sráželo nás hodně technických chyb a nepřesnosti v zakončení. Poslední desetiminutovka nám ale vyšla a soupeři jsme výrazně odskočili. Do šaten jsme tak šli za nadějného výsledku 9:17.
Ve druhé půli jsme nic nenechali náhodě a drželi si dostatečný brankový odstup. A i přesto, že náš výkon nebyl optimální, jsme si poměrně pohodlně dokráčeli za vítězstvím 26:31.
V dalším kole hostíme na domácí palubovce tradičního soupeře z Havlíčkova Brodu, který má po 3 kolech stejný bodový zisk jako naši kluci.
7 m hody: 1/2:4/4, vyloučení 3:1
Sled branek: 1:3, 4:4, 5:9, 7:11, 9:17, 11:21, 14:24, 18:26, 21:29, 25:30, 26:31
Sestava a branky: Lukáš Dereha, Tomáš Kučera – Jakub Mach (8/1), Martin Chalupa (6), David Slabý (6/1), Adam Požár (4), Robin Koudela (3/2), Jakub Uchytil (3), Vojta Remer (1), Tomáš Rosa, Petr Zezula, trenér: Ladislav Šidlo.