Benfika prohrála s Novou Vsí

micudaBenfika přivítala v neděli dopoledne na Tržišti TJ Novou Ves.

Po prvním poločase, kdy Nová Ves hrozila zejména z brejků, prohrávala 0:2. Na začátku druhého poločasu dostala třetí gól, tým to však nepoložilo a Chalupa s Mirkem Malatou vstřelili kontaktní branky, přes spoustu šancí se však už béčku nepodařilo zápas srovnat nebo otočit a Nová Ves tak odjížděla z Velkého Meziříčí se třemi body.

FC Velké Meziříčí B 2:3 (0:2) TJ Nová Ves
Góly: 60. P. Chalupa, 81. Malata Mir. – 13. J. Šandera, 30. O. Starý, 46. M. Žák.
Rozhodčí: Niederle Zdeněk – Šíma Nikolas, Rosický Jakub. Počet diváků: 80. FC VM B: Kolář – Berka (87. Koudela) Malata Mar., Chalupa, Krčál, Malata Mir., Mezlík, Crkal, Mička, (62 Karmazín), Sysel, Bibr.
Hodnocení trenéra Libora Švece: Myslím, že dnes kluci bojovali, makali a troufnu si říct, že jsme byli i lepším týmem, ale totálně nás zradila naše koncovka. Spálili jsme 6 tutových šancí, a to nás stálo body. Na druhou stranu nemůžeme dostat 3 góly, z nichž nejméně dva byly opravdu velmi laciné.