První přípravné utkání skončilo výhrou 1:2

FCVMV prvním utkání zimní přípravy zdolalo naše mužstvo smíšený tým FC Vysočina Jihlava 1:2. Gólově se prosadili Dolejš s Plichtou.

FC Vysočina Jihlava A+B 1:2 (1:2) FC Velké Meziříčí
15. 1. 2022 Góly: 25. Plichta, 35. Dolejš. Sestava FC VM: Kolář – Bouček, Mucha, Komínek, Nedvěd – Dolejš, Šuta, Urbánek, Puža, Demeter R., Plichta. Střídali: Malata Mir., Malata Mar., Vošmera, Vašíček, Karmazín, Sysel, Dubec.
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Dnes mě hráči hlavně v prvním poločase potěšili tím, jak zápas po dvou měsíční pauze zvládli. Čekal jsem to horší a jsem rád, že jsem se spletl. První poločas jsme byli lepší my, druhý zase domácí. Z celkového hlediska jsme byli asi o ten gól lepší. Je to příjemné povzbuzení do naší práce v zimní přípravě.
Druhé přípravné utkání je na programu v sobotu 22. 1. proti Humpolci od 10.00 na umělé trávě ve VM.