Velkomeziříčští nevyužili šance, v Hodoníně nebodovali

HHk HodoninSHK Hodonín 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) HHK Velké Meziříčí
26. 1. 2022. Sestavy: SHK Hodonín: Kořének (Malyshev) – Mikulík, Pchalin, Hohl, Škápik, Miklík, Sedláček – Handl, Levitskii, Hrazdira, Hefka, Lekeš, Hložánek, Marek, Janás, Romančík, Komínek, Růžička: HHK Velké Meziříčí: Juda J. (Štourač) – Vlašín M., Vlašín P., Ambrož, Burian V., Báňa, Janoušek, Topol – Střecha T., Malec, Juráň, Doležal, Strnad, Maštera, Barák, Křenek, Paták, Rozmarín.

Branky a nahrávky: SHK Hodonín: 00:21 Komínek (Lekeš, Hložánek), 04:08 Lekeš (Komínek, Hložánek), 35:07 Hložánek (Komínek, Lekeš), 39:47 Janás (Levitskii, Romančík), 46:18 Lekeš (Komínek, Hložánek), 52:00 Levitskii (Romančík). HHK Velké Meziříčí: 19:22 Malec (Juráň, Paták). Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1, v oslabení 0:0. Střely na branku: 0:0 (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0). Diváci: 389. Rozhodčí: Reich – Kleprlík, Hübl.
Utkání 34. kola II. ligy na hodonínském ledě lépe zvládli domácí Drtiči. Hodonín si hned v úvodu vytvořil vedení, které postupem času navyšoval.
Velkomeziříčští hokejisté sice byli zejména v závěru první a v průběhu druhé třetiny minimálně vyrovnaným soupeřem a mnohokrát Hodonín točili v jeho obranném pásmu, skórovat však dokázali pouze jednou. Jedinou branku Velkého Meziříčí vstřelil na konci první třetiny Ondra Malec.
Další šance našeho týmu zůstaly nevyužity a tak to byl domácí Hodonín, který v závěru druhé části odskočil na 4:1 a přiblížil se vítězství. Ve třetí třetině si již Hodonín vedení pohlídal a navýšil na konečných 6:1.
Text a foto: Jiří Mráz