Hokej: 9. kolo o pohár předsedy KVV ČSLH Vysočina

HHKHHK Velké Meziříčí „B“ – HC Ledeč nad Sázavou 6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
Diváků: 42. Rozhodčí: Sibera – Tichý, Pacal. Branky: 11. Vrána J. (Pokorný, Smejkal), 17. Burian M. (Karásek), 22. Vrána J., 32. Sobotka (Štěpánek), 48. Kudláček J. (Smejkal), 53. Burian M. (Barák). 20. Čapek (Klofáč, Sedláček), 31. Sedláček (Klofáč), 40. Skotar (Hrabaň), 59. Klofáč (Vrána A.). Vyloučení: 4:7, navíc do konce utkání Doležal a 10 minut Křišta, oba Ledeč a oba za nesportovní chování. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:35.

HHK „B“: Juda Petr (Šeba) – Pokorný, Kučera – Smejkal, Viskot – Peterka, Chlubna – Sysel – Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Barák, Kudláček Jiří, Vrána Jan – Burian Martin, Havliš, Karásek. Trenér: Kudláček Martin. Ledeč: Adam (Vaněk) – Kouba, Vrána Antonín, Hrabaň Patrik, Křišta, Čapek, Jindra, Sedláček, Brož, Kafka, Skotar, Smolko, Klofáč, Brýdl, Doležal, Vantuch, Kittler. Trenér: Bernard Petr.
Ledeč byla jediným týmem, který mohl béčko HHK sesadit z prvního místa v Poháru předsedy KVV ČSLH vysočina a tím byl dán náboj celému sobotnímu zápasu. Domácí svoji zodpovědnou hru poprvé zúročili v 11. minutě, kdy Jan Vrána našel skulinu mezi Adamovýma nohama.Přihrávali mu Smejkal a Pokorný. V 17.’ se do stejného místa trefil Martin Burian po asistenci Karáskově a zvýšil tak na 2:0. Hosté pak začali praktikovat najíždění svého hráče na útočnou modrou za soupeřovu obranu. Několikrát se jim tím podařilo dostat do brejku, ale využili toho až v poslední minutě zásluhou Čapka po nahrávkách Sedláčka s Klofáčem.
Po dvou minutách prostřední části se dostali znovu ke slovu meziříčští. K Vránovy se dostala špatná rozehrávka hostů a Honza se nemýlil ani podruhé. Zase jenom o gól to bylo od poloviny třetiny, když se prosadil ledečský Sedláček s přispěním od Klofáče.Tento stav ovšem vydržel pouze minutu. Sobotka si vyměnil puk se Štěpánkem a HHK vedlo 4:2. Znovu snížit a zase v poslední minutě se hostům podařilo při přesilové hře. Úspěšným střelcem byl Skotar po přihrávce od Hrabaně.
Před poslední třetinou tak nebylo vůbec nic rozhodnuto. Domácím stačila jakákoliv výhra, ale jednobrankový náskok ji vůbec nezaručoval. Slouží jim ke cti, že nezalezli do obrany a snažili se zápas co nejdříve rozhodnout. Pomohly jim k tomu dvě početní výhody. Nejprve ve 48. min. po přihrávce Smejkala a střele Jiřího Kudláčka na 5:3. O pět minut později přihrál Barák na druhou trefu i Martinovi Burianovi, jenž zvýšil na 6:3. Ledeč ze závěrečného tlaku vytěžila pouze 4. gól minutu před koncem utkání, v níž Antonín Vrána vyslal do nájezdu Klofáče. Její hra bez brankáře pak už na výsledku nic nezměnila.
Béčko Velkého Meziříčí se tak kolo před koncem soutěže stalo vítězem Poháru předsedy KVV ČSLH Vysočina.
Ostatní výsledky 9. kola poháru: Světlá nad S. – Náměšť nad O. 5:4 po prodloužení
Humpolec – Velká Bíteš 7:5
Bystřice nad P. – volno
V posledním, desátém kole zajíždíme na led Náměště nad Osl. Hrát se bude už v pátek 25. 3. od 16.30.
Výsledek 4. utkání finále PKLMV: Moravskobudějovický Hokej – Pelhřimov 7:6 po prodloužení (konečný stav série – 3:1 na zápasy)
Moravské Budějovice se tak staly vítězi Pracolor krajské ligy mužů Vysočiny a budou hrát kvalifikaci o druhou ligu.