Benfika dovezla tři body z Dukovan a dorost si připsal první výhru v sezoně

FCVMBenfika dokázala opět bodovat. Tentokrát o všechny tři body obrala nováčka soutěže z Dukovan.

SFK Dukovany 1:2 (0:1) FC Velké Meziříčí B
Góly: 87. Novák Jan – 44. Pospíšil Ondřej, 58. Blažek Filip. Rozhodčí: Niederle Zdeněk – Svoboda Patrik, Nápravník Jan. Diváci: 157. Sestava FC VM B: Slabý – Bibr, Benda, Pospíšil (84.Novotný), Blažek, Mička (71. Švejda), Chodák, Skryja, Klíma, Chalupa (C), Koudela (78. Šváb S.).
Hodnocení trenéra Libora Švece: V utkání jsme nebyli lepším týmem. V prvním poločase jsme přečkali 3 veliké šance soupeře a sami jsme na konci dokázali skórovat. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a brzy přidali druhý gól. Měli jsme ještě 4 velmi dobré brejkové situace na vstřelení třetího gólu. Poslední čtvrt hodinu už jsme se jenom bránili a domácí měli své šance, naštěstí dokázali skórovat jenom jednou. V dalším utkání vyzve naše béčko na domácí půdě Rapotice. 6. kolo KP Vysočiny je 11. 9. od 10:15

Dorost v domácím utkání 5. kola KP Vysočiny po povedeném výkonu porazil soupeře vysoko 7:2.
FC Velké Meziříčí 7:2 (4:1) SK Pernštejn Nedvědice. Branky FC VM: Svoboda 2×, Maňhal, Dvořák, Švejda, Šváb S., Winterling. Rozhodčí: Soukupová Věra. Diváci: 50. Sestava FC VM: Kolouch – Tuček Jan, Tuček Jakub, Teplý, Šváb A. (77. Zmrhal) – Dvořák (71. Hotárek), Vala, Starý, Maňhal (68. Winterling) – Šváb S. (68. Chromý), Svoboda (46. Švejda).

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Dnešní výkon byl opravdu povedený. Celý tým si zaslouží pochvalu. Věřím, že takové výkony budeme předvádět i nadále.

Další utkání hraje náš dorost v neděli 11. 9. od 13:00 venku proti Lipníku/Valeč.