Z Vyškova jsme se vrátili s debaklem

HokVysk28. 9. 2022 A­‑TÝM
Hokej Vyškov 9:0 (2:0, 6:0, 1:0) HHK Velké Meziříčí
Sestavy: Hokej Vyškov: Kořének (Micka) – Blaha, Mikulík, Hohl, Vosátko, Studený, Holemý, Žižka – Sebera, Vašíček, Dobiáš, Tomajko, Hefka, Čuřík, Janeček, Romančík, Kořenek, Komínek, Weintritt, Čejka.

HHK Velké Meziříčí: Krejčí (od 6. minuty Juda J.) – Koželuh, Sedláček, Švejda, Trnka, Ambrož, Báňa – Malec, Juráň, Křenek, Strnad, Dupljaku, Škvrně, Doležal, Burian V., Maštera, Vedral, Broža, Nesvadba. Branky a nahrávky: Hokej vyškov: 4. Čuřík (Žižka), 6. Dobiáš (Blaha), 25. Vašíček (Sebera, Kořenek), 28. Čejka (Čuřík, Blaha), 30. Tomajko (Holemý, Janeček), 33. Weintritt (Janeček, Žižka), 35. Dobiáš (Komínek, Žižka), 37. Komínek (Čuřík), 46. Tomajko (Blaha). Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0, v oslabení 1:0. Střely na branku: 54:16 (18:2, 20:10, 16:4 – 0:0). Diváci: 330. Rozhodčí: Mejzlík – Viskot, Augusta.
Velkomeziříčští hokejisté neuspěli ani ve druhém venkovním utkání, z Vyškova se navíc vrací s vysokou porážkou a bez vstřelené branky.
Utkání, na které budou chtít velmi rychle zapomenout, odehráli hokejisté Velkého Meziříčí na ledě nováčka II. ligy z Vyškova. Domácí tým naopak potvrdil vítězství z prvního kola, kdy zdolal loni ještě prvoligový Havířov na jeho stadionu! Vyškov nakročil za vítězstvím zostra, když již v šesté minutě vedl 2:0. Po brzké výměně velkomeziříčských brankářů se sice hra vyrovnala, domácí tým ale nastartovaly využité přesilovky na začátku druhé části. Poté již Vyškov navyšoval až na konečných 9:0.