Křižanov – II. třída OP mladších žáků

Kopana2Ve 12. kole soutěže II. třídy OP mladších žáků ve fotbale zavítal Křižanov za soupeřem do Radešínské Svratky. Zápas byl odehrán v Bobrové.
Na začátku prvního poločasu se šance ke vstřelení branky střídaly na obou stranách. V závěru poločasu Křižanov převzal iniciativu a ve 29. minutě Anděl vstřelil první branku utkání.

Ve druhém poločasu Křižanov nepolevil, měl šance, hrál ofenzivě, což se mu vyplatilo. Ve 40. a 41. minutě zápasu hostující Horníček dvěma brankami navýšil skóre a jak se ukázalo rozhodl zápas ve prospěch Křižanova. Zápas se dohrál pod taktovkou Křižanova.
Slovo trenéra Křižanova p. Engelharta. Kluci hráli s nasazením a šli si za vítězstvím. Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale konec prvního poločasu a druhý poločas byl v naší režii. Vítězství si zasloužíme.
Radešínská Svratka – Křižanov 0:3 (0:1)
Branky: 29. Anděl Patrik, 40. a 41. Horníček Jindřich. Sestava Křižanov: Frantl, Jeřábek, Rosa Jakub, Kadela, Engelhart, Plocek, Horníček, Juračka, Anděl, Pejchal, Rosa Tomáš. Rozhodčí: Šoustar Jaroslav. Diváci: 25. Statistika: 1. Horníček Jindřich Křižanov 19 branek; 2. Chylík Aleš Vel. Meziříčí B. 13 branek; 3. Vlach Jiří Měřín 9 branek.
Další výsledky
Velké Meziříčí B. – Herálec 7:0 (5:0), Hamry nad Sázavou – Měřín 1:4 (0:1). Jakub Švec