Házenkáři si připsali vítězství nad Dolní Cerekví

Haz2. liga muži Morava – jih – 13. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Dolní Cerekev 23:17 (12:10)
V prvním „jarním" domácím utkání nastoupili naši hráči proti Dolní Cerekvi. Od začátku naše družstvo tahalo za kratší konec a nemohli jsme se dostat do tempa. V obraně nám chyběl důraz a v útoku jsme postrádali potřebný pohyb. Od dvacáté minuty se nám podařilo i díky zákrokům Ondry Poula v brance, překlopit vedení na naši stranu. Poločasové skóre bylo 12.10.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře. Za fungující obranou se rozchytal Vojta Drápela a první gól v druhé půli jsme obdrželi ve 44. minutě. I přesto že jsme se v útoku trápili, vybudovali jsem si dostatečný náskok, který jsme si udržovali do závěrečného hvizdu. Konečné skóre utkání bylo 23:17.
K dalšímu utkání odjíždí naše mužstvo do Napajedel.
7m hody 1/1:3/1, vyloučení 2:1, diváků 93
Sled branek: 0:2, 3:4, 5:7, 9:8, 12:10, 16:12, 20:14, 23:17
Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela, Libor Kotík – Vítězslav Večeřa (13/1), Ladislav Šidlo (3), Jan Lečbych (2), Tomáš Stupka (2), Filip Macoun (2), Tomáš Pažourek (1), Jiří Kaštan, Pavol Živčic, David Kubiš, Pavel Kříbala, trenéři Ladislav Šidlo a Michael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.