Sport

Fotbalisté áčka zahájili zimní přípravu

20. 01. 2021

FCVMHráči prvního týmu zahájili individuální formou tréninku přípravu na náročnou jarní část sezóny MSFL.
Do přípravy nastupuje celkem 21 hráčů z toho 19 hráčů do pole a 2 brankáři. Novou tváří mužstva je obránce Jakub Vašíček, který k nám přestoupil z SFK Vrchovina a na zkoušku přichází záložník David Sargsyan z FC Vysočina Jihlava. Odchody z týmu žádné nejsou. Ze zdravotních důvodů bude ze začátku přípravy chybět Pavel Mezlík a ze studijních Patrik Pokorný.

Číst více...

Přípravná utkání mužů

20. 01. 2021

micudaKompletní rozpis přípravných utkání áčka a béčka v zimní přípravě

Číst více...

Gebre Selassie vstřelil důležitý gól 

20. 01. 2021

GebreČeský obránce Theodor Gebre Selassie se poprvé v sezoně německé fotbalové ligy zapsal mezi střelce a byl strůjcem vítězství Brém 2:0 nad Augsburgem. Čisté konto vychytal v utkání 16. kola Jiří Pavlenka.
Gebre Selassie zlomil v závěru bezbrankový stav. V 84. minutě si naběhl do vápna na vysoký centr a akrobaticky ze vzduchu poslal míč k přední tyči.

Zdroj: Aktuálě.cz, ČTK

Turisté si místo lyžování vyšlápli na rozhledny

20. 01. 2021

Tratrozhledna rubackaPěší turisté se místo lyžování a bruslení mohli vydat na rozhlednu, která není tak známá jako ta na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Jde o rozhlednu, nacházející se blízko Oslavičky. „Takový zimní výstup na rozhlednu Rubačka je paráda! Po vyjití 42 schodů se vám otevře výhled na Velké Meziříčí. Je přístupná celoročně a nachází se mezi Novým Telečkovem a Oslavičkou. Sběratelskou pohlednici, vizitku, turistickou známku a razítko této rozhledny můžete získat v Turistickém informačním centru ve Velkém Meziříčí,“ lákalo turisty do přírody informační centrum našeho města.               

-zprac.: ivh, zdroj: TIC VM-

Pro běžkaře bylo upraveno několik lyžařských tras

20. 01. 2021

TrateStopy pro běžkaře byly od minulého týdne upraveny na Fajtově kopci, odkud se dá jet na Ambrožný vrch, což čítá trasu asi 5 km. Dále se lidé vydali do Balinského údolí, kde mohli zdolat trasu dlouhou cca 7 km. Další tip na sportovce čekal v Šeborově, kde byla otevřena upravená veřejná trať v délce asi kilometr. „Všichni příznivci běžeckého lyžování, obzvláště bruslařského stylu, jste zváni. Trať je dlouhá cca 1 km. Je připraven i malý ovál. Trať je pravidelně udržována a vstup je zdarma,“ avizovali Šeborovští na facebooku.

Číst více...

Sportování zdar a běžkování zvláště!

20. 01. 2021

MapaBorySněhové i povětrnostní podmínky jsou ideální, můžete proto vyrazit do jedné z mnoha vytvořených běžeckých stop kolem Borů a okolí!

Další mapy zde:

Fotbalisté VM v sezoně 1966/67

20. 01. 2021

Fotbal starVzpomínka na fotbalové mužstvo působící v sezoně 1966/67 v I. A. třídě. Stojící zleva: Sopr, Janásek, Paprskář, Růžička, Vrška, Kašpárek, Janák. V popředí zleva: Dufka, Špaček, Prokop, Brhlík, Mráz. Schází Liška J. Hráč Jindřich Liška dosáhl v sezoně 20 branek, Růžička a Janák po devíti.

Foto: Antonín Dvořák

    Reklama
  • Online inzerce
  • Jelínkova vila – leden 21
  • Prodej dřeva
  • MVDr. Chyba
  • ML_prodejce
Nahoru