Sport

Projekt Dávají za nás ruku do ohně

25. 03. 2020

HasiciMV – generální ředitelství HZS ČR vyhlašuje 12. ročník projektu „Dávají za nás ruku do ohně“ pod záštitou generálního ředitele HZS ČR

Rok 2020 se ponese ve znamení oslav.
Hasičský záchranný sbor České republiky letos slaví 20. výročí svého působení v novém krajském uspořádání.
Co byste popřáli hasičům do dalších let?
Vyzýváme všechny malé i velké příznivce a obdivovatelé hasičů:
Pošlete nám co nejoriginálnější přání k 20. výročí. Fantazii se meze nekladou. Můžete posílat textová přání, obrázky, zvukové záznamy i videa.

Číst více...

Řídící svaz potvrdil vítězství velkomeziříčských hokejistů v krajské lize

25. 03. 2020

HHKSportovně technická komise JM ČSLH odsouhlasila konečné pořadí jednotlivých soutěží. Krajskou ligu mužů Jižní Moravy a Zlína vyhrál, díky lepšímu postavení po základní části, tým HHK Velké Meziříčí.
Pohár pro vítěze soutěže bude zástupci KVV JM ČSLH našemu týmu předán po ukončení opatření souvisejících s epidemií COVID-19.
Ve čtvrtfinále HHK porazilo Břeclav 2:0 na zápasy. V semifinále si poradilo s Hodonínem 2:1 na zápasy.
Meziříčští hokejisté tak postoupili do finále krajské ligy, kde se měli utkat s Boskovicemi. Avšak finálová série byla zrušena.

Číst více...

NKT MTB RACE 2020

25. 03. 2020

MTBrace25. dubna 2020 14.00 Areál zdraví, Sportovní 7, Velké Meziříčí.
Již 6. ročník oblíbeného závodu na horských kolech tentokrát na 25 km trati, která se v případě hobby kategorie a žen jede jednokolově a profi mužů dvoukolově členitým terénem.
Hlavní organizátor Sportovní centrum Velké Meziříčí (www.scvm.cz), titulární sponzor NKT s. r. o., hlavní sponzor: SPSOFT s. r. o., řadoví sponzoři: Ski sport Drápela, Poex, Nominal, Amicus.
Závod je součástí NKT TRILOGIE 2019 (MTB Race 25. 4, Půlmaraton 13. 6., Koloběh 17. 10.)
Kategorie.
• Muži 18 – 39 let • Ženy 18 – 39 let
• Muži 40 – 49 let • Ženy 40 – 49 let
• Muži 50 – 59 let • Ženy 50+
• Muži 60+

Číst více...

Jste nyní s dětmi doma? Věnujte jim více pozornosti

25. 03. 2020

kameveda detiKamevéda – budoucnost moderní rodinné výchovy

Najednou je všechno jinak, prožíváme zřejmě nejvýznamnější událost našich životů. Z týdne na týden přestalo existovat či fungovat mnoho z toho, bez čeho jsme si ještě před nedávnem nedokázali svůj život představit. Paradoxně tam, kde se podaří paralyzovat život ve městech a vesnicích nejdůsledněji, bude zřejmě o to dříve klokotat předchozím tempem.

Číst více...

Volejbal: Částečně utajené výročí

25. 03. 2020

Volej dorost98Trochu ve stínu současného dění kolem nákaz koronavirem a trochu tak mimo hierarchii důležitostí, bych chtěl připomenout jedno naše volejbalové významné výročí. 30. dubna v roce 2000 postoupili junioři do juniorské nejvyšší soutěže, extraligy, a jsou v ní dodnes. Tedy slavíme 20leté nepřetržité působení v této soutěži. Pro tak malý klub je to doslova rarita jak ve srovnání s většími volejbalovými kluby, tak i ve srovnání s přiměřeně stejně velkými oddíly i mezi jinými kolektivními sporty.

Číst více...

Šachové vzpomínky…

25. 03. 2020

Sach4Spartak Velké Meziříčí (1)

Šachová sezona byla letos ukončena, a tak přichází čas letmých vzpomínek.
Šachový klub Spartak Velké Meziříčí míval svoje předchůdce už za první republiky (SK VM a SK Jas), kdy zdejším jednoznačně nejlepším hráčem býval Karel Rosendorf ml., a dále i po válce (Sokol VM, ZK ROH Kablo VM, DSO Jiskra, DSO Spartak Kablo VM). V novější éře se šachisté dostali pod ochranná křídla TJ Spartak, nu a tam od roku 1956 setrvali až dodneška…

Číst více...

Hokejové béčko obsadilo čtvrtou příčku

18. 03. 2020

6-ZaostrenoVMV letošním ročníku Krajské soutěže Kraje Vysočina skončil hokejový „B“ – tým na čtvrtém místě.
Kvůli opatřením proti šíření infekce koronavirem nebylo play – off soutěže dohráno a to našim hráčům znemožnilo obhajobu stříbrných medailí z loňského roku.

Číst více...

    Reklama
  • ML pandemie
  • Domov seniorů VM
  • Renova_Malec
  • Pneuservis Stěpánek
  • Pronájem cukrárny
  • Slepicky Hrbov
  • ML_prodejce
Nahoru