Město ocení nejlepší sportovce 26. dubna

sportovec mesta_ilustr_fotoMěsto Velké Meziříčí vás zve na slavnostní vyhlášení ankety Sportovec města za rok 2023, které proběhne v pátek 26. dubna od 18 hodin ve velkém sále Jupiter clubu.

Níže je aktuální přehled uchazečů o titul, které nominovala sportovní komise.

Sportovec města za rok 2023 - nominace

Jednotlivci do 12 let (bez pořadí)
Přemek Drašar, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Jiří Adam, Milan Strnad
Karolína Kozlová, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Jana Fňukalová, Karolína Jelínková
Šimon Babák, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Štěpán Žaba
David Stoklasa, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí
Šárka Mičková, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Markéta Malcová
Viktorie Ela Dvořáková, lyžování, Ski klub Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů
Lukáš Buk, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí, trenér: Petr Klíma, Martin Buk, Petr Suchánek a Vratislav Holík
Josef Fic, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Robin Kašpar a Dušan Smejkal

Jednotlivci do 15 let
Ondřej Valík, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Libor Mašek
Viktor Pospíšil, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů
Tobiáš Veselý, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Štěpán Žaba
Vendula Pospíšilová, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Radka Matušíková, Pavel Rosický, Ilona Závišková
Štěpán Fiala, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Petr Kavka, Martin Slavík, Radek Navrátil
Daniel Vejmělek, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Štěpán Dvořák
Jiří Vaverka, lyžování, Ski klub Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů
Michal Álló, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér: Martin Álló, Zdeněk Álló
Nikolas Fexa, školní sport – házená, ZŠ Školní
Zdeněk Chaloupka, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Jan Šimáček, Josef Voda

Jednotlivci do 19 let
Richard Čamek, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Libor Mašek
Adam Červinka, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Ondřej Rosa
Tomáš Neufuss, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Ladislav Urban
Sára Pavlidu, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Zuzana Villertová, Ladislav Urban, Jiří Horký
Matěj Janák, volejbal, Spartak Velké Meziříčí, trenér: Ondřej Žaba, Petr Juda
Bára Rosická, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Tomáš Partl, Vincenc Záviška
Tomáš Rosa, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Ladislav Šidlo, Radek Buchta
Štěpán Holub, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí, trenér: Petr Klíma, Martin Buk, Petr Suchánek a Vratislav Holík
Tomáš Kolouch, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Karel Nováček, Václav Chalupa

Jednotlivci nad 19 let
Jiří Doležal, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Jiří Adam, Lukáš Novák
Ladislav Urban, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí
Martin Pavlovský, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Petr Juda
Matěj Sysel, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Jan Šimáček, Libor Švec

Družstva do 12 let (bez pořadí)
4. třída – ročník 2014, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Lukáš Novák
mladší žáci U14, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Štěpán Žaba
minižáci, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů
mladší žáci, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Pavol Živčic, Martin Krejčí, Jiří Holý
mladší žákyně, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Jana Šidlová, Miroslava Kozlová
přípravka, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Markéta Malcová
mladší žáci, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Robin Kašpar, Dušan Smejkal

Družstva do 15 let
9. třída, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Libor Mašek
starší žáci, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů
žáci U16, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Štěpán Žaba
starší žáci, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Petr Kavka, Martin Slavík, Radek Navrátil
družstvo chlapců 6.-7. tříd, školní sport – házená, ZŠ Školní
starší žáci, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Jan Šimáček, Josef Voda

Družstva do 19 let
dorost, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Karel Vejmelka
dorostenci, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů
kadeti U18, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Ondřej Žaba
starší dorostenci, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí, trenér: Ladislav Šidlo, Radek Buchta
dorost, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Karel Nováček, Václav Chalupa

Družstva nad 19 let
muži „B", hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Martin Kudláček, Václav Šeba
muži, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Petr Juda
ženy, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér: Stanislav Kratochvíl
muži „A", stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí
muži C, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Eduard Smejkal

Nejlepší trenér (bez pořadí)
Libor Mašek, hokej, HHK Velké Meziříčí
Ondřej Rosa, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Horký, atletika, TJ Sokol Velké Meziříčí
Štěpán Žaba, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí
Ladislav Šidlo, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí
Filip Mužátko, fotbal, FC Velké Meziříčí

Zvláštní ocenění (bez pořadí)
Miroslav Buchta, házená, TJ Sokol Velké Meziříčí
Petr Zezula, lyžování, Ski klub Velké Meziříčí
Petr Ostrý, fotbal, FC Velké Meziříčí
Antonín Jeřábek st., hokej, HHK Velké Meziříčí
Vladimír Hort, hokej, HHK Velké Meziříčí.

zdroj: web města vm. Ilustr. foto: red ML

nejlepsi sportovec_Pozvánka_

    Reklama
  • Servis lesni techniky
  • Grilovani
  • Malirstvi
  • Prodej masa, Vanoce
  • Nábor fotbal
Nahoru