Víkend na náměstí ve znamení rocku i dechovky

DSC00267Kulturní léto na velkomeziříčském náměstí pokračuje. Během prvního srpnového víkendu se představily kapely jak s rockovými písničkami – například skupiny Renovace rock a Accort na zábavě pod lipami –, tak v dechovkovém rytmu s Mistříňankou.

Během koncertu, který trval dvě hodiny, byla představena také publikace Velké Meziříčí včera a dnes autorů Marie Ripperové a Milana Šustra. Koupit ji za 319 Kč můžete v Informačním centru na velkomeziříčské radnici.
Text, foto a video (na našem facebooku): red ML

Další akce v rámci kulturního léta:

V sobotu 11. srpna se od 19 hodin představí Esculalo Quintet a Gabriela Vermelho, pětice vynikajících instrumentalistů a charizmatická zpěvačka s programem Tango nuevo, které je strhující syntézou temperamentního argentinského folkloru, klasické hudby a jazzu.
V neděli od 18 hodin vojenská hudba Olomouce zahraje ve svém podání známé filmové melodie.
-zdroj: web města VM-

accortDSC00271mistrinanka 2018 vm lidiMistrinanka vm 2018mistrinanka vm 2018 foto tomas konecnyrenovacezabava pod lipami 1zabava pod lipami 2zabava pod lipami 3zabava pod lipami 4zabava pod lipami 5zabava pod lipami 6zabava pod lipami 7zabava pod lipami 8zabava pod lipami 9zabava pod lipami 10zabava pod lipami 11

    Reklama
  • Rozmarinek23
  • Prodej masa, Vanoce
  • Nábor fotbal
Nahoru