HHK B si poradilo s Bíteší. Teď ho čeká Zastávka

BrankHC Spartak Velká Bíteš „B" – HHK Velké Meziříčí „B" 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Diváků: 36. Rozhodčí: Pekárek – Erat, Mareček. Branky: 14. Střecha T. (Střecha L.,Pokorný), 26. Chlubna, 29. Střecha T. (Kudláček J.), 47. Kudláček J. (Střecha L., Štěpánek), 49. Chlubna (Barák). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:38.

HC Spartak „B": Chadim (Škoda Miroslav) – Marek, Škoda Jiří, Budín, Dvořák, Komínek David, Fischer Tomáš, Nič, Urbánek, Zelinka, Burian Pavel, Frantl, Dočkal,Burian Luboš. HHK „B": Štourač – Střecha Libor, Pokorný – Peterka, Bradáč – Buďa, Burian Martin – Smažil – Kudláček J., Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Tůma Martin, Vrána – Chlubna, Barák, Tichý – Bernat.
Zápasy dvou béček v Krajské soutěži jsou především bojem od první do poslední minuty a nejinak tomu bylo i v jejich posledním utkání.Hosté z Meziříčí byli lepší ve všech herních činnostech, ale Bíteš to nahrazovala bojovností a obětavostí. Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale vítězové to vůbec neměli zadarmo.
Skóre otevřel ve čtrnácté minutě,po nahrávkách Pokorného a Libora Srřechy,Tomáš Střecha.Protože další šance už oba gólmani pochytali,skončila úvodní část 0:1.
Ve 26. minutě přidal druhou branku HHK Chlubna po samostatné akci. O tři minuty později, z nejhezčí akce zápasu, zvýšil Tomáš Střecha na 0:3. Sám projel až před Chadimovu svatyni, přihrál na levou tyč Jířímu Kudláčkovi a ten mu to vrátil před prázdnou bránu. Třetina se pak dohrála víceméně mezi oběma brankami a až na výjimky bez zakončení.
Na další změnu stavu si museli diváci počkat až do poloviny poslední části. Nejprve ve 47.´. Jiří Kudláček proměnil pěknou kombinaci Štěpánka a Libora Střechy. Dvě minuty nato pověsil Chlubna bekhendem pod víko Barákovu náhru a stanovil tak konečné skóre zápasu.
Zajímavostí bylo množství přesilovek 5:3. Domácí ji měli jednou a jejich soupeř dokonce třikrát! Jejich proměňování však bylo problémem na obou stranách. Kaňkou na utkání pak bylo zranění kolene bítešského Luboše Buriana, pro něhož byla povolána sanitka.
Další výsledek: Bystřice – Zástávka 2:7
Náměšť – volno
V příštím kole máme volno. Hrát budeme až za 14 dní, v sobotu 17. 11. 2018. Představíme se v Rosicích, kde budeme od 17.30 hodin hrát se Zastávkou.